Cvikla červená repa Sluis Garden

Cvikla červená repa  Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená cvikly alebo známa ako červená repa. Je to dvojklíčnolistá koreňová zelenina z čeľade mrlíkovitých, zmierňuje infekciu dýchacích ciest, reguluje a prečisťuje srdce a krvný obeh, predchádza zápche, lieči ekzémy a posilňuje vlasy. Vyborná do štiav, omáčok alebo zaváraná. Nazyvaná aj cvikla. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.

Zobrazenie mriežky:

Burpee´s Golden cvikla žltá 180 semien

(0)
Objednávky (21)

Burpee´s Golden je cvikla so zlato žltym sfarbenim, má hladkú šupku, pestuje sa počas leta a jesene. Je vhodná na letné a jesenné pestovanie. Má okrúhly tvar so sladkou dužinou. Je vyborná do šalátov,..

3,50 €

Chioggia cvikla červená 500 semien

(0)
Objednávky (15)

Chioggia cvikla je červená repa, ktorá sa odporúča pre skoré pestovanie. Má okrúhly tvar so sladkou dužinou. Je vyborná do šalátov, do varenie alebo zaváranie, plná vitamínov. Vysieva sa stanovisko so..

2,40 €

Cylindra cvikla červená podlhovastá Bio 190 semien

(0)
Objednávky (13)

Cylindra červená cvikla s podlhovastym tvarom, vyborná pre plátkovanie a zdobenie. Má skvelú sladkú chut,  tmavo-červenú farbu. Pestovanie je vhodné aj neskoré. Vysieva sa stanovisko so slnkom a dobre..

3,50 €

Noir d Egypt cvikla červená Bio 250 semien

(0)
Objednávky (21)

Noir d Egypt červená repa má jemne splošteny tvar a tmavo červené zafarbenie, s jemnou sladkou dužinou. Je vyborná do šalátov, do varenie alebo zaváranie, plná vitamínov. Vysieva sa stanovisko so slnk..

3,50 €

Red Gardenbeet Bulls Blood cvikla karmínovo červená 300 semien

(0)
Objednávky (8)

Red Gardenbeet Bulls Blood repa má najtmavšiu karmínovú farbu plodov aj listov. Vdaka tomu je chut velmi lahodná a sladkastá. Vynikajúca do štiav, na tepelné spracovanie. Vysieva sa stanovisko so slnk..

2,40 €

Storuman cvikla červená velka Bio 240 semien

(0)
Objednávky (12)

Storuman cvikla je kvalitná červená odroda, má velké plody s krásnou krvavo-červenou dužinou. Je vhodná na dlhodoby zber, od skorého leta až po neskorú jeseň. Nie je náchylná na vybiehanie. Je vyborná..

2,40 €

Zmes farebnej cvikly červená žltá biela 200 semien

(0)
Objednávky (20)

Zmeska rôznych odrôd cvikly a sfarbenia. Medzi odrody patrí Burpees Golden, Blankoma, Chioggia a Detroit. Je vhodná na letné a jesenné pestovanie. Má okrúhly tvar so sladkou dužinou. Je vyborná do šal..

3,50 €
Na dotaz

Maly Bonel červená cvikla malé buľvy 250 semien

(0)
Objednávky (4)

Maly Bonel repa je známa pre svoju lahodnú chut a ako baby repa pre gurmánov, skvelá na priamy  konzum do šalátov alebo štiav, má jemnú dužinu tmavo červenej farby. Vysieva sa počas leta, vhodná na pe..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)