Admiration berberis thunbergii dráč C2L

Admiration berberis thunbergii dráč C2L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (8)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 140420002
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Admiration berberis thunbergii dráč  je známa pre svoje krásne svetlo červené sfarbenie listov až oranžové, po okrajoch žlté, neskôr počas jesene sa sfarbuje do červena, žlté kvety kvitnú počas apríla a júna, nasledujú dekoratívne tmavo-ružové bob...

Popis produktu

Admiration berberis thunbergii dráč  je známa pre svoje krásne svetlo červené sfarbenie listov až oranžové, po okrajoch žlté, neskôr počas jesene sa sfarbuje do červena, žlté kvety kvitnú počas apríla a júna, nasledujú dekoratívne tmavo-ružové bobule na jeseň.  Tieto bobule sa tvoria aj počas zimy až do jary, tým prinášajú sfarbenie do Vašich zimných záhrad. Ker dorastá do výšky 90cm, má dobrý kompaktný vzrast a vytvára kupolivitý tvar.

Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.     

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Compacta marhuľa  samoopelivá letná prostokorenná podpník myrobalán