Tayberry malinoostružina kríženec

Tayberry malinoostružina kríženec

Tayberry alebo Malinoostružina má veľké plody, výbornej sladkej chuti maliny a korenistej arómy ostružiny. Plody sú až 5cm dlhé, veľkou výhodou je malé alebo žiadne tŕne. 

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Boysenberry malina x černica beztŕnna skorá

(0)
Objednávky (12)

Tayberry Boysenberry je beztŕnna, kríženec malinaxčernica, ktorej plody dozrievajú skoro v júli. Má veľké, podlhovastooválne plody, aromatická a sladkokyslá chuť, tmavočervené až čierne sfarbenie. Ras..

Na dotaz

Buckingham Tayberry malina x černica skorá beztŕnna kontajner C1L

(0)
Objednávky (41)

Tayberry Buckingham Tayberry je beztŕnna, obľúbený kríženec malina x černica. Má veľké, podlhovasté plody, tmavo-červenú farbu, chuť je veľmi dobrá aromatická, sladko-kyslá. Dozrievajú skoro v júli až..

Na dotaz

Dorman Red tayberry malino černica skorá

(0)
Objednávky (6)

Tayberry Rubus Dorman Red pochádza z Južnej Ameriky a je krížencom ázijskej odrody Rubus parvifolious a Dorsett. Plody sú veľké a sladkej chuti, podlhovasto oválneho tvaru a dozrievajú na prelome jary..

Nie je skladom

Japanese wineberry tayberry stredne neskorá

(0)
Objednávky (0)

Tayberry wineberry Japanese Wijnbes má sladké oranžovo-červené plody, ktoré dozrievajú začiatkom augusta. Chuť je sladká ako malina s nádychom pripominajúci hrozno. Je to opadavý strom, cez zimu má at..

Nie je skladom

Loganberry tayberry  poloskorá malina x černice beztŕnna

(0)
Objednávky (8)

Tayberry Loganberry je kríženec maliny x černice, je beztŕnna a má veľké, podlhovasté, tmavo-červené plody. Chuť má veľmi dobrú aromatickú a jemne kyslú. Dozrievajú poloskoro v auguste, úrodnosť je vy..

Na dotaz

Tayberry malinočernica mrazuodolná kontajner

(0)
Objednávky (30)

Tayberry je malinočernica, plody sú veľkej , výrazne bordovej farby, chuť je aromatická , šťavnatá a sladko-kyslé. Dozrieva stredne skoro, koncom júna do augusta. Výhony sú dlhé, vzpriamené a bez tŕňo..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)