Podpníky pre čerešne višne predaj

Podpníky pre čerešne višne predaj
Pre bohatú úrodu a správne pestovanie si musíme pre každý stromček vybrať správny podpník. Po dlhom zvažovaní pristupujeme k predaju podpníkov. Hlavným dôvodom je dopyt vás zákaznikov. Či už ide o slabo rastúce podpníky pre výpestky do malých záhrad, tak aj staré klasiky. PODPNÍKY SÚ DOSTUPNÉ VŽDY IBA V JARNÝCH MESIACOCH.
Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Podpník čerešňa vtáčia prostokorenný 6-8 mm

(0)
Objednávky (5)

MINIMÁLNY ODBER 5KS. Podpník Čerešňa Vtáčia pre čerešne a je silno rastúci podpník, nevyžaduje oporu, veľmi dobre odoláva mrazom, vhodný do pôdoy a pôdy horšej kvality. Drevo veľmi skoro na jeseň ..

Na objednávku

Podpníky Colt pre čerešne višne prostokorenné 8+ mm

(0)
Objednávky (6)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Podpníky Colt sú anglického pôvodu, rastú asi o 25% slabšie ako čerešňa vtáčia. Na pôdne podmienky moc náročné nie sú, môžu byť aj vlhké a hlboké. Hodia sa na vyššie pestovateľ..

Podpníky Gisela 5 pre čerešne višne prostokorenné 6+ mm

(0)
Objednávky (268)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Podpník Gisela 5 je z rodu Gisela najrozšírenejší podpník a v posledných rokoch sa ukazuje ako najperspektívnejší. Či už na štíhle vretená, malé stromky v malých záhradách, int..

Nie je skladom

Podpníky mahalebka pre čerešne višne prostokorenny 6-8 mm

(0)
Objednávky (40)

MINIMÁLNY ODBER 5KS. Podpník mahalebka pre čerešne je trochu slabšie rastúci podpník ako čerešňa vtáčia (vtáčnica). Odporúča sa spon 5-6m od seba. Je odolnejší voči suchým podmienkam a má zvýšenú o..

Zobrazenie 1 až 4 z 4 (1 stránok)