Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Faeton stolový vinič rezistentný

(0)
Objednávky (51)

FAETON Krásna odroda ružovo fialovej farby dozrievajúca už v strede augusta /120 dní/ s obrovskými bobuľami aj strapcami. Strapce sú riedke, vzhľadné, vážiace do 1kg, bobule vážia až do 20 gramov. Je..

16,00 €
Nie je skladom

Ivanka bezsemenný stolový vinič rezistentný veľký tmavo modrý prostokorenný

(0)
Objednávky (40)

Ivanka je tmavo modrá bezsemenná odroda viniča s veľkými strapcami 700-1500g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skladov..

Nie je skladom

Kišmiš Citronnyj stolový vinič bezsemenný

(0)
Objednávky (37)

Vinič stolový bezsemenný rezistentný Kišmiš Citronnyj má žlté stredne veľké bobule, vajcovito oválne usporiadané vo veľmi veľkých strapcoch do 1,2kg kónickeho tvaru, šťavnatou dužinou bez semien, neob..

Nie je skladom

Kišmiš Geliodor stolový vinič rezistentný bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (17)

Kišmiš Geliodor je veľmi skorá (100-105 dní, dozrieva začiatkom augusta)) bezsemenná biela stolová odroda s veľmi veľkými strapcami ( 1-2 kg), veľkými bobuľami veľmi príjemnej muškátovej chuti, nepras..

Nie je skladom

Kišmiš Rebekka stolový vinič bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (16)

Vinič stolový bezsemenný rezistentný Kišmiš Rebekka má modré veľké bobule, oválne usporiadané vo veľkých strapcoch 600-1000 g kónickeho tvaru, šťavnatou chrumkavou dužinou bez semien, chuť je veľmi pr..

Nie je skladom

Kišmiš Volodar bezsemenný stolový skorý sladký prostokorenný

(0)
Objednávky (6)

Kišmiš Volodar je nový bezsemenný stolový vinič, veľmi skorý s vysokým obsahom cukru. Žltá odroda viniča s veľkými strapcami 600 -1200g až 2kg, s vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuv..

Nie je skladom

Kodrianka vinič stolový rezistentný bezsemenný

(0)
Objednávky (41)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Kodrianka je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, má matné, tmavo modré bobule, sú veľké a rovnako aj strapce (1,5g), tvar bobúl je podlhovasto oválny, chuť..

Lakemont (New York) vinič stolový bezsemenný

(0)
Objednávky (14)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Lakemont (New York) je kontajnerovaný. Má malé, guľaté bobule, sfarbené do zelenožlta, ktoré sú bezsemenné. Šupka je pevná, chrumkavá dužina s jemnou muškátovou ch..

14,00 €

Lorano stolový vinič modrý rezistentný veľmi skorý

(0)
Objednávky (6)

Vinič stolový rezistentný LORANO, odroda s atraktívnymi plodmi a elegantnými trhovými strapcami. Bobule sú tmavo modré veľmi veľké, predĺžené valcovité usporiadané vo veľkých strapcoch 700-1500 g, hus..

16,00 €
Nie je skladom

Milana stolový vinič rezistentný skorý prostokorenny

(0)
Objednávky (29)

Vinič stolový rezistentný MILANA, novinka s atraktívnymi plodmi a elegantnými strapcami. Bobule sú žlté veľmi veľké, oválne až vajcovité usporiadané vo veľkých cylindricko kónických strapcoch 600-1200..

Muscat Blue vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý

(0)
Objednávky (11)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný  Muscat Blue je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, je bezsemenná odroda s muškátovou arómou. Plody sú modré, veľké, strapce stredne veľké. Dozrieva koncom..

14,00 €
Nie je skladom

New York stolový vinič bezsemenný rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (23)

Vinič New York je skorá biela bezsemenná odroda stolového viniča s muškátovou harmonickou chuťou, extrémne odolná voči mrazu a hubovým chorobám vďaka čomu je možné úspešné pestovanie tejto odrody až d..

Zobrazenie 1 až 12 z 35 (3 stránok)