Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Besy stolový vinič rezistentný bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (22)

Vinič stolový rezistentný Besy je kontajnerovaný, bezsemenný. Vzrast je bujný, strapec je výrazný a dlhý, bobuľa je bielo-žltá a stredne veľká. Chuť je sladká so šťavnatou dužinou. Veľmi skoro dozriev..

4,50 €

Džin stolový vinič bezsemenný rezistentný ružový prostokorenny

(0)
Objednávky (6)

Džin je tmavoružová veľmi skorá odroda bezsemenného stolového viniča ktorá dozrieva v prvej polovici augusta. Dosahuje spoľahlivú vysokú úrodu, cylindricko kónické strapce sú veľké od 800 g do 1200 g...

8,50 €

Elma stolový vinič bezsemenný skorý veľkoplodý prostokorenný

(0)
Objednávky (6)

Vinič stolový Elma je bezsemenná stolová odroda s veľkým strapec a veľkými oválnymi fialovomodrými bobuľami sladkej harmonickej chuti. Bobukle nie sú náchylné na praskanie. Dozrieva v polovici augusta..

4,50 €

Kišmiš Černy Sultan vinič stolový rezistentný bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Kišmiš Černy sultán je čierna bezsemenná odroda stolového viniča ktorá dozrieva v druhej dekáde augusta. Dosahuje spoľahlivú úrodu, cylindricko kónické strapce sú veľké od 300 do 700 g. Oválne stredne..

8,50 €

KIšmiš Nachodka stolový vinič bezsemenný veľmi skorý rezistentný prostokorenny

(0)
Objednávky (9)

Kišmiš Nachodka je ružová veľmi skorá bezsemenná rezistená odroda stolového viniča ktorá dozrieva začiatkom augusta. Dosahuje spoľahlivú úrodu, kónicko cylindrické strapce sú veľké od 500 g do 700 g. ..

8,50 €

Lakemont (New York) vinič stolový bezsemenný

(0)
Objednávky (18)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Lakemont (New York) je kontajnerovaný. Má malé, guľaté bobule, sfarbené do zelenožlta, ktoré sú bezsemenné. Šupka je pevná, chrumkavá dužina s jemnou muškátovou ch..

14,00 €

Muscat Blue vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (13)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný  Muscat Blue je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, je bezsemenná odroda s muškátovou arómou. Plody sú modré, veľké, strapce stredne veľké. Dozrieva koncom..

13,00 €

Rošfor stolový vinič modrý veľmi skorý kontajner C2

(0)
Objednávky (25)

Vinič stolový rezistentný ROŠFOR, odroda s atraktívnymi plodmi a elegantnými strapcami. Bobule sú tmavo modré až tmavo fialové veľmi veľké, okrúhle až oválne usporiadané vo veľkých kónických strapcoch..

16,00 €

Rozmus stolový vinič veľmi skorý

(0)
Objednávky (25)

Zaujímavá novinka dozrievajúca na prelome júla a augusta /100 dní/. Bobule sú guľaté, veľké až veľmi veľké, nevyrovnanej veľkosti s hmotnosťou do 12 gramov. Unikátna je intenzívne muškátová chuť, s vô..

16,00 €

Senator Burdaka stolový vinič rezistentný veľmi skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (66)

Vinič stolový rezistentný SENATOR BURDAKA, novinka s atraktívnymi plodmi a elegantnými strapcami. Bobule sú svetložlté veľmi veľké, vajcovité usporiadané vo veľkých kónických strapcoch 800-1600 g, hus..

8,50 €

Suffolk Red vinič stolový rezistentný bezsemenný ružový

(0)
Objednávky (25)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Suffolk Red je kontajnerovaný. Patrí medzi vyhľadávné odrody, hlavne pre svoje vlastnosti stromku a sfarbenie bobúl-ružová až svetla fialová bez semien. Má veľké s..

14,00 €

Vanessa vinič stolový rezistentný bezsemenný kontajner P1,5

(0)
Objednávky (26)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Vanessa, je kontajnerovaný. Vyniká svojimi veľkými (2cm) ružovými bobuľami, ktoré sú takmer bez zrniečok harmonickej sladkej chuti. Pochádza z Kanady, kde našla rý..

14,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 40 (4 stránok)