Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Krasieň vinič stolový rezistentný bezsemenný kontajner C2L

(0)
Objednávky (3)

Univerzálna bezsemenná odroda dosahujúca vysokú cukornatosť až do 27°NM Veľmi vhodná na výrobu domácich sušených hrozienok, lekvárov a vína. Má veľmi silný rast, bobule do 6g. Veľké a rozložité strapc..

18,00 €

Lakemont (New York) vinič stolový bezsemenný

(0)
Objednávky (24)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Lakemont (New York) je kontajnerovaný. Má malé, guľaté bobule, sfarbené do zelenožlta, ktoré sú bezsemenné. Šupka je pevná, chrumkavá dužina s jemnou muškátovou ch..

14,00 €

Muscat Blue vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (15)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný  Muscat Blue je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, je bezsemenná odroda s muškátovou arómou. Plody sú modré, veľké, strapce stredne veľké. Dozrieva koncom..

13,00 €

Rozmus stolový vinič veľmi skorý kontajner C2L

(0)
Objednávky (31)

Zaujímavá novinka dozrievajúca na prelome júla a augusta /100 dní/. Bobule sú guľaté, veľké až veľmi veľké, nevyrovnanej veľkosti s hmotnosťou do 12 gramov. Unikátna je intenzívne muškátová chuť, s vô..

15,00 €

Ruta stolový vinič veľmi skorý kontajner C2L

(0)
Objednávky (17)

Odroda dozrievajúca začiatkom augusta /105 dní/, s veľkými atraktívnymi bobuľami vážiacimi do 16 gramov, sladkej, harmonickej chuti. Strapce dosahujú strednú hmotnosť do 0,7 kg, sú vyrovnanej veľkosti..

16,00 €

Senator Burdaka stolový vinič rezistentný veľmi skorý kontajner C2L

(0)
Objednávky (86)

Vinič stolový rezistentný SENATOR BURDAKA, novinka s atraktívnymi plodmi a elegantnými strapcami. Bobule sú svetložlté veľmi veľké, vajcovité usporiadané vo veľkých kónických strapcoch 800-1600 g, hus..

15,00 €

Suffolk Red vinič stolový rezistentný bezsemenný ružový

(0)
Objednávky (28)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Suffolk Red je kontajnerovaný. Patrí medzi vyhľadávné odrody, hlavne pre svoje vlastnosti stromku a sfarbenie bobúl-ružová až svetla fialová bez semien. Má veľké s..

14,00 €

Vanessa vinič stolový rezistentný bezsemenný kontajner P1,5

(0)
Objednávky (30)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Vanessa, je kontajnerovaný. Vyniká svojimi veľkými (2cm) ružovými bobuľami, ktoré sú takmer bez zrniečok harmonickej sladkej chuti. Pochádza z Kanady, kde našla rý..

14,00 €
Nie je skladom

Atika vinič stolový bezsemenný skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (7)

Atika je bezsemenná skorá modrá odroda stolového viniča s veľkými strapcami až 30cm okolo 280g, veľkými podlhovastými sladkými bobuľami a zvýšenou  rezistenciou voči plesni sivej. Odroda dozrieva v..

Nie je skladom

Besy stolový vinič rezistentný bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (29)

Vinič stolový rezistentný Besy je kontajnerovaný, bezsemenný. Vzrast je bujný, strapec je výrazný a dlhý, bobuľa je bielo-žltá a stredne veľká. Chuť je sladká so šťavnatou dužinou. Veľmi skoro dozriev..

Nie je skladom

Džin stolový vinič bezsemenný rezistentný ružový kontajner C2L

(0)
Objednávky (12)

Džin je tmavoružová veľmi skorá odroda bezsemenného stolového viniča ktorá dozrieva v prvej polovici augusta. Dosahuje spoľahlivú vysokú úrodu, cylindricko kónické strapce sú veľké od 800 g do 1200 g...

Nie je skladom

Elma stolový vinič bezsemenný skorý veľkoplodý prostokorenný

(0)
Objednávky (7)

Vinič stolový Elma je bezsemenná stolová odroda s veľkým strapec a veľkými oválnymi fialovomodrými bobuľami sladkej harmonickej chuti. Bobukle nie sú náchylné na praskanie. Dozrieva v polovici augusta..

Zobrazenie 1 až 12 z 42 (4 stránok)