Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Besy stolový vinič rezistentný bezsemenný kontajner C3L

(0)
Objednávky (29)

Vinič stolový rezistentný Besy je kontajnerovaný, bezsemenný. Vzrast je bujný, strapec je výrazný a dlhý, bobuľa je bielo-žltá a stredne veľká. Chuť je sladká so šťavnatou dužinou. Veľmi skoro dozriev..

16,00 €

Heike stolový vinič rezistentný bezsemenný C2,5L / 50-60cm

(0)
Objednávky (1)

Stolové hrozno Heike má bezsemenné červenofialové stredne veľké plody. Sú oválne a majú dobrú sladkokyslú, ovocnú chuť. Pre vysoké úrody sú optimálne podmienky priepustná, na živiny bohatá piesčitá pô..

16,00 €

Lakemont (New York) vinič stolový bezsemenný rezistentný kontajner P1,5

(0)
Objednávky (26)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Lakemont (New York) má stredne veľké, guľaté bobule, sfarbené do zelenožlta, ktoré sú bezsemenné. Šupka je pevná, chrumkavá dužina s jemnou muškátovou chuťou. Stra..

14,00 €

Lorus stolový vinič bezsemenný rezistentný kontajner C3L

(0)
Objednávky (31)

Vinič stolový bezsemenný rezistentný LORUS má žlté veľké bobule, oválne usporiadané vo veľmi veľkých strapcoch 700g - 1500g kónicko cylindrického tvaru, šťavnatou chrumkavou dužinou bez semien, príjem..

16,00 €

Muscat Blue vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (16)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný  Muscat Blue je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, je bezsemenná odroda s muškátovou arómou. Plody sú modré, veľké, strapce stredne veľké. Dozrieva koncom..

14,00 €

Rošfor stolový vinič modrý veľmi skorý kontajner C3L

(0)
Objednávky (41)

Vinič stolový rezistentný ROŠFOR, odroda s atraktívnymi plodmi a elegantnými strapcami. Bobule sú tmavo modré až tmavo fialové veľmi veľké, okrúhle až oválne usporiadané vo veľkých kónických strapcoch..

14,00 €

Skazka stolový vinič bezsemenný ružový kontajner C3L

(0)
Objednávky (110)

Vinič stolový bezsemenný rezistentný SKAZKA má tmavo ružové veľmi  veľké bobule, vajvovitého tvaru usporiadané vo veľkých trhových strapcoch 500 - 800 g, šťavnatou mäsitou dužinou, chuť je výborná, ha..

16,00 €

Suffolk Red vinič stolový rezistentný bezsemenný ružový kontajner P1,5

(0)
Objednávky (38)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Suffolk Red je kontajnerovaný. Patrí medzi vyhľadávné odrody, hlavne pre svoje vlastnosti stromku a sfarbenie bobúl-ružová až svetla fialová bez semien. Má veľké s..

14,00 €

Venus vinič stolový rezistentný bezsemenný modrý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (81)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Venus, je kontajnerovaný. Je jednou z najlepších odrôd na trhu. Je vysoko rezistentná na základné choroby. Vysoká mrazu odolnosť jej umožňuje pestovanie aj na nie ..

14,00 €
Na dotaz

Atika vinič stolový bezsemenný skorý kontajner C2L

(0)
Objednávky (10)

Atika je bezsemenná skorá modrá odroda stolového viniča s veľkými strapcami až 30cm okolo 280g, veľkými podlhovastými sladkými bobuľami a zvýšenou  rezistenciou voči plesni sivej. Odroda dozrieva v..

Nie je skladom

Džin stolový vinič bezsemenný rezistentný ružový kontajner C2L

(0)
Objednávky (12)

Džin je tmavoružová veľmi skorá odroda bezsemenného stolového viniča ktorá dozrieva v prvej polovici augusta. Dosahuje spoľahlivú vysokú úrodu, cylindricko kónické strapce sú veľké od 800 g do 1200 g...

Na dotaz

Elma stolový vinič bezsemenný skorý veľkoplodý prostokorenný

(0)
Objednávky (10)

Vinič stolový Elma je bezsemenná stolová odroda s veľkým strapec a veľkými oválnymi fialovomodrými bobuľami sladkej harmonickej chuti. Bobukle nie sú náchylné na praskanie. Dozrieva v polovici augusta..

Zobrazenie 1 až 12 z 45 (4 stránok)