Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Zobrazenie mriežky:

Besy stolový vinič rezistentný bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Vinič stolový rezistentný Besy je kontajnerovaný, bezsemenný. Vzrast je bujný, strapec je výrazný a dlhý, bobuľa je bielo-žltá a stredne veľká. Chuť je sladká so šťavnatou dužinou. Veľmi skoro dozriev..

3,50€

Himrod vinič stolový rezistentný bezsemenný C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (2)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Himrod je kontajnerovaný. Žltoplodá odroda, bohato rodiaca so zaujímavou malinovou arómou. Strapce sú veľké, bobule stredne veľké. Dozrieva v septembri. Je to mraz..

12,00€

Kodrianka vinič stolový rezistentný bezsemenný C1,5/60cm

(0)
Objednávky (8)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Kodrianka je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, má matné, tmavo modré bobule, sú veľké a rovnako aj strapce (1,5g), tvar bobúl je podlhovasto oválny, chuť..

10,00€

Lakemont (New York) Vinič stolový bezsemenný C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (1)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Lakemont (New York) je kontajnerovaný. Má malé, guľaté bobule, sfarbené do zelenožlta, ktoré sú bezsemenné. Šupka je pevná, chrumkavá dužina s jemnou muškátovou ch..

10,00€

Lidi vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (2)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Lidi je kontajnerovaný. Moderná odroda, má atraktívne veľké plody sfarbené do rúžova, oválne s výbornou ovocnou arómou. Dozrieva koncom augusta. ..

12,00€

Muscat Blue vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (1)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný  Muscat Blue je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, je bezsemenná odroda s muškátovou arómou. Plody sú modré, veľké, strapce stredne veľké. Dozrieva koncom..

10,00€
Na dotaz

Novyj Podarok Záporožiu vinič stolový skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič Novyj Podarok Záporožiu patrí medzi novinky 2016 a je známa pre svoju veľmi skorú rodivosť kvalitných bobúl a vysokú rezistentnosť voči chorobám a mrazu. V ponuke prostokorenný stromček, star..

0,00€

Romulus vinič stolový rezistentný bezsemenný C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (6)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Romulus je kontajnerovaný, má veľké strapce a stredne veľké bobule s výbornou chuťou. Sú sfarbené do žlta, ktoré dozrievajú začiatkom septembra. Bobule majú jahodo..

10,00€
Na dotaz

Stela vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Stela je kontajnerovaný. Je bezsemenná tmavo fialová odroda (trieda bezsemennosti II.) so stredne veľkými okrúhlymi bobuľami a veľkými stracami, s dužinou odolnou ..

0,00€

Suffolk Red vinič stolový rezistentný bezsemenný ružový C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (3)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Suffolk Red je kontajnerovaný. Patrí medzi vyhľadávné odrody, hlavne pre svoje vlastnosti stromku a sfarbenie bobúl-ružová až svetla fialová bez semien. Má veľké s..

10,00€

Teréz vinič stolový rezistentný bezsemenný neskorý prostokorenný

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Teréz je kontajnerovaný a prostokorenný. Odroda má biele zafarbenie, je interšpecifická,  veľmi veľké plody, strapec stredný až veľký, bobula je oválna, na slnečne..

3,50€

Vanessa vinič stolový rezistentný bezsemenný C1,5L/60cm

(0)
Objednávky (8)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Vanessa, je kontajnerovaný. Vyniká svojimi veľkými (2cm) ružovými bobuľami, ktoré sú takmer bez zrniečok harmonickej sladkej chuti. Pochádza z Kanady, kde našla rý..

10,00€
Zobrazenie 1 až 12 z 13 (2 stránok)