Vinič muštový klasické odrody

Vinič muštový klasické odrody

Vinič muštový klasické odrody

Zobrazenie mriežky:

Rulandské biele vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (127)

Vinič muštový Rulandské biele má husté, stredne-veľké, husté strapce. Bobule sú stredno veľké, guľatého tvaru, sfarbené do žltozelena so zlatistou iskrou. Chuť je sviežo kyselkavá s citrusovou arómou...

3,00 €
Na dotaz

Rulandské šedé vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (5)

Vinič muštový Ruladnské šedé má korenistú a sladkú chuť. Dozrieva koncom septembra až začiatkom októbra, má stredne veľké strapce s husto nasadenými bobuľami. Bobule sú stredno veľké, guľatého tvaru. ..

Na dotaz

Veltlínske zelené vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (65)

Vinič muštový Veltlínske zelené dozrieva v druhej dekáde októbra. Strapec má stredne veľký až veľký, hustý, cylindricko-kónický tvar a stredne veľké (15mm), guľaté bobule zelenožlté s bodkami. Vyhovuj..

Na dotaz

Cabernet Sauvignon muštový vinič modrý prostokorenný

(0)
Objednávky (0)

Cabernet Sauvignon je jedna z najviac pestovaných modrých odrôd muštového hrozna. Bobule strednej veľkosti majú atraktívnu tmavo modrú farbu a výbornú harmonickú chuť. Dozrieva v druhej polovici októb..

Na dotaz

Chardonnay vinič muštový biely prostokorenný

(0)
Objednávky (41)

Vinič muštový Chardonnay dozrieva koncom septembra-začiatkom októbra. Výborná na výrobu vína a priamy konzum. Strapce sú stredne veľké, kuželovité, husté a bobule stredne veľké, guľaté, žltozelenej fa..

Na dotaz

Devín vinič muštový biely prostokorenný

(0)
Objednávky (138)

Vinič muštový Devín dozrieva koncom septembra až začiatkom októbra, je vysoko rodiaca. Odroda obsahuje veľa cukru, čo je vhodné na neskorý zber. Má biele plody, stredne veľké strapce, kónický a hustý...

Nie je skladom

Dornfelder vinič muštový tmavý prostokorenný

(0)
Objednávky (117)

Vinič muštový Dornfelder dozrieva na začiatku októbra, má výraznu tmavú matnú modro-čiernu farbu. Chuť je sladká a ovocná. Strapec je stredne veľký až veľký, hustý, oválny a bobule sú veľké. Odroda je..

Nie je skladom

Dunaj vinič muštový modrý prostokorenný

(0)
Objednávky (364)

Vinič muštový Dunaj je vysoko kvalitná odroda, má výraznú chuť aj čokoládových tónov. Má stredne veľké, kónické, stredne husté strapce. Má stredne veľké (15x14mm), guľaté bobule sfarbené do tmavomodra..

Nie je skladom

Frankovka modrá vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (171)

Vinič muštový Frankovka Modrá má príjemnú korenistú chuť spojenú s ovocnou arómou. Dozrieva neskoršie v druhej polovici októbra, obľúbená odroda na výrobu vína. Má veľké, guľaté bobule tmavo-modrej až..

Nie je skladom

Milia vinič muštový ružový prostokorenný

(0)
Objednávky (119)

Vinič muštový Milia je stredne skorá odroda, dozrieva v polovici septembra. Má skôr menšie strapce, stredne husté, kónické s malými, guľatými bobulami sfarbené do ružovej farby, guľatého tvaru. Chuť j..

Nie je skladom

Muller Thurgau vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (4)

Vinič muštový Muller Thurgau má jemne muškátovú, plne harmonickú a sviežu chuť. Je nazývaná aj Mullerka, je to mladá odroda, rozšírená na SR. Strapec je stredne veľký, stredne hustý, cylindricko-kónic..

Nie je skladom

Muškát Moravský vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (125)

Vinič muštový Muškát Moravský dozrieva v druhej dekáde septembra. Rast je bujný a rodivosť vysoká a preto si vyžaduje pôdy so živinami a vodou. Chuť je výrazne aromatická. Má stredne veľký až veľký st..

Zobrazenie 1 až 12 z 19 (2 stránok)