Vinič muštový klasické odrody

Vinič muštový klasické odrody

Vinič muštový klasické odrody

Zobrazenie mriežky:

Cabernet Sauvignon muštový vinič modrý prostokorenný

(0)
Objednávky (0)

Cabernet Sauvignon je jedna z najviac pestovaných modrých odrôd muštového hrozna. Bobule strednej veľkosti majú atraktívnu tmavo modrú farbu a výbornú harmonickú chuť. Dozrieva v druhej polovici októb..

3,00 €

Chardonnay vinič muštový biely prostokorenný

(0)
Objednávky (46)

Vinič muštový Chardonnay dozrieva koncom septembra-začiatkom októbra. Výborná na výrobu vína a priamy konzum. Strapce sú stredne veľké, kuželovité, husté a bobule stredne veľké, guľaté, žltozelenej fa..

3,00 €

Dornfelder vinič muštový tmavý prostokorenný

(0)
Objednávky (137)

Vinič muštový Dornfelder dozrieva na začiatku októbra, má výraznu tmavú matnú modro-čiernu farbu. Chuť je sladká a ovocná. Strapec je stredne veľký až veľký, hustý, oválny a bobule sú veľké. Odroda je..

3,00 €

Dunaj vinič muštový modrý prostokorenný

(0)
Objednávky (410)

Vinič muštový Dunaj je vysoko kvalitná odroda, má výraznú chuť aj čokoládových tónov. Má stredne veľké, kónické, stredne husté strapce. Má stredne veľké (15x14mm), guľaté bobule sfarbené do tmavomodra..

4,00 €

Frankovka modrá vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (174)

Vinič muštový Frankovka Modrá má príjemnú korenistú chuť spojenú s ovocnou arómou. Dozrieva neskoršie v druhej polovici októbra, obľúbená odroda na výrobu vína. Má veľké, guľaté bobule tmavo-modrej až..

3,00 €

Muškát Moravský vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (140)

Vinič muštový Muškát Moravský dozrieva v druhej dekáde septembra. Rast je bujný a rodivosť vysoká a preto si vyžaduje pôdy so živinami a vodou. Chuť je výrazne aromatická. Má stredne veľký až veľký st..

3,00 €

Rízling Rýnsky vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (65)

Vinič muštový Rízling Rýnsky patrí medzi najväčšie muštové odrody na svete. Chuť má  s výraznou arómou. dozrieva v druhej dekáde októbra, pri neskoršom zbere dosahuje vinič vynikajúcu kvalitu. Strapec..

3,00 €

Rízling Vlašský vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (99)

Vinič muštový Rízling Vlašský je neskorý, dozrieva v druhej dekáde októbra. Úrody sú pravidelné a preto patrí medzi najspoľahlivejšiu odrodu. Chuť je typická odrodová, mierne zvýšení obsah kyseliny. S..

3,00 €

Rulandské biele vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (132)

Vinič muštový Rulandské biele má husté, stredne-veľké, husté strapce. Bobule sú stredno veľké, guľatého tvaru, sfarbené do žltozelena so zlatistou iskrou. Chuť je sviežo kyselkavá s citrusovou arómou...

3,00 €

Rulandské šedé vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (13)

Vinič muštový Ruladnské šedé má korenistú a sladkú chuť. Dozrieva koncom septembra až začiatkom októbra, má stredne veľké strapce s husto nasadenými bobuľami. Bobule sú stredno veľké, guľatého tvaru. ..

3,00 €

Tramín červený muštový vinič prostokorenný

(0)
Objednávky (79)

Vinič muštový Tramín červený má zvýšenú cukornatosť, veľmi rýchlo ich hromadí. Dozrieva koncom septembra-začiatkom októbra. Chuť je sladká. Strapec je stredne veľký až malý, hustý, cylindricko-kónický..

3,00 €

Veltlínske zelené vinič muštový prostokorenný

(0)
Objednávky (78)

Vinič muštový Veltlínske zelené dozrieva v druhej dekáde októbra. Strapec má stredne veľký až veľký, hustý, cylindricko-kónický tvar a stredne veľké (15mm), guľaté bobule zelenožlté s bodkami. Vyhovuj..

3,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 20 (2 stránok)