Podpníky pre slivky predaj

Podpníky pre slivky predaj
Pre bohatú úrodu a správne pestovanie si musíme pre každý stromček vybrať správny podpník. Po dlhom zvažovaní pristupujeme k predaju podpníkov. Hlavným dôvodom je dopyt vás zákaznikov. Či už ide o slabo rastúce podpníky pre výpestky do malých záhrad, tak aj staré klasiky. PODPNÍKY SÚ DOSTUPNÉ VŽDY IBA V JARNÝCH MESIACOCH.
Zobrazenie mriežky:

Podpník myrobalán pre marhule slivky prostokorenny 6-8 mm

(0)
Objednávky (403)

MINIMÁLNY ODBER 5KS. Myrobalán je bujne rastúci podpník vhodný pre marhule a všetky slivkoviny pestované na stanovištiach so stredne ťažkou až ťažkou suchšou aj vlhšou pôdou a s horšími klimatickým..

3,00 €
Na dotaz

Podpníky Adesoto prostokorenný

(0)
Objednávky (25)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Podpník Adesoto je nový stredne silno až silno rastúci slivkový podpník (asi 10% silnejší ako Torinel, asi 20% silnejší ako Wavit), ktorý pre broskyne, nektarinky a marhuľe pri..

Na objednávku

Podpníky GF677 bezvírozové in vitro 3-4mm

(1)
Objednávky (179)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Podpník GF 677 - broskyňomandľa, bujne rastúci do vápenatých a pôd chudobných na živiny, dobrá adaptácia na suché podmienky, vhodný aj do ťažších pôd, veľmi dobre znáša rez. Ne..

3,50 €
Na objednávku

Podpníky Ishtara úrodný stredne silný prostokorenný 8+ mm

(0)
Objednávky (0)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Ishtara vznikla krížením dvoch medzidruhových hybridov. Je vhodným podpníkom pre slivky, ringlóty aj mirabeliek, ale aj pre broskyne, marhule a mandle. Nevytvára odkopky. Je od..

5,00 €
Na objednávku

Podpníky MRS Aligátor odolný prostokorenný 8+ mm

(0)
Objednávky (7)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Podpník MRS ALIGATOR vznikol spontánnou mutáciou myrobalánu Mr.S.2/5, ktorý sa tiež používa ako podpník. Nový podpník Alligator vznikol ako reakcia na zmeny počasia vplyvom kl..

5,00 €
Na dotaz

Podpníky Rubira pre marhule broskyne slivky

(0)
Objednávky (0)

Podpníky RUBIRA rastú asi o 20-30% slabšie ako marhuľový semenáč. Korení podstatne hlbšie ako St. Julien 655-2 alebo Torinel, čo sa dá využiť hlavne v suchých podmienkach. Aj keď Rubira asi o 10-20% s..

Na objednávku

Podpníky St. Julien prostokorenný 6-8 mm

(0)
Objednávky (215)

MINIMÁLNY ODBER 5KS. Podpník St.Julien bol do polovice 90 rokov minulého storočia najdôležitejším podpníkom pri modernom pestovaní marhúľ, sliviek a broskýň.. Je to stredne silno rastúci podpník, o..

3,50 €
Nie je skladom

Podpníky Wavit pre marhule slivky in vitro

(0)
Objednávky (123)

Minimálny odber 3ks. Marhuľový podpník Wavit Prudom je špeciálny slabo rastúci podpník pre moderné intenzívne pestovanie cca 10% slabší ako St. Julien 655-2 a Torinel, odolný voči chloróze a koreňo..

Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)