Stĺpovité hrušky predaj

Stĺpovité hrušky predaj

Stĺpovité hrušky majú prebraný názov od stĺpovitých jabloní, ale geneticky tak ako jablone rasť nemôžu. Poznáme hrušky zakrslé, ale majú skôr guľovú korunu. Miesto stĺpovitých by sme skôr mali použiť názov prísne tvarované štíhle vreteno. Podobne je to aj s stĺpovitými broskyňami, marhuľami, čerešňami, višňami, slivkami a inými ovocnými výpestkami mimo jabloní.

Z dôvodu týchto vlastností môžeme tvarovať do stĺpika, teda štíhleho vretena, prakticky skoro všetky odrody, ktoré sú naštepené do slabo rastúceho podpníka, pri hruškách to býva najčastejšie dula.

Zobrazenie mriežky:

Condora hruška stĺpovitá jesenná 3-ročná kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (9)

Hruška Condora má zeleno žlté stredne veľké fľaškovité plody šťavnato sladkej a aromatickej chuti, je to jesenná odroda, dozrieva v strede septembra, skladovateľnosť je stredná, vydrží pri dobrom skla..

40,00 €

Decora stĺpovitá hruška zimná kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (1)

Stĺpovitá huršuka Decora je zimná, má žltozelené prekryté červeným líčkom, veľké plody, hruškového tvaru (270 - 320g ), dužina odrody je nažltlá, jemne zrnitá až maslová, v konzumnej zrelosti silno šť..

40,00 €
Na dotaz

Obelisk hruška stĺpovitá zimná 3-ročná kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (5)

Stĺpovitá hruška Obelisk je zimná odroda, so stredne silným vzrastom. Má veľké plody, fľaškovitého tvaru, zeleno-žltej farby s červeným líčkom. Chuť je sladká, aromatická a dužina šťavnatá. Dozrievajú..

Saphira hruška stĺpovitá prostokorenná podpník semenáč

(0)
Objednávky (4)

Stĺpcovito rastúca hruška Saphira s výrazne žltými plodmi vhodná na pestovanie v malých záhradkách alebo v nádobách na terase. Plody sa dajú zberať od druhej polovici septembra a dozrievajú v decembri..

17,00 €
Nie je skladom

Concorde jesenná hruška kontajner C10 podpník Dula

(0)
Objednávky (16)

Jesenná hruška Concorde prináša veľmi skoré, bohaté a pravidelné úrody. Plody sú veľmi veľké typického hruškového tvaru s atraktívnou žltou farbou pri dozrení. Dužina je jemná, sladká, aromatická a šť..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)