Ríbezle biele kríkové stromkové

Ríbezle biele kríkové stromkové

Ríbezle biele majú najvyššiu úrodnos z ríbezlí a chuťovo sa im nevyrovnajú. Obsahujú vápnik, železo, vitamín A, B a preto sú výborné na ochranu zdravia. Majú osviežujúcu chuť. Ríbezle sú nenáročné, vhodné do hlinitých a hlinitopiesočnatých pôdach. Ich najrodivejšie drevo je dvojročné, preto jednoročné výhonky neskracujte.  

Zobrazenie mriežky:
Na sklade

Biely z Jutborgu biela ríbezľa kontajner C4 stromček

(0)
Objednávky (1)

Nemecká odroda kerových bielych ríbezlí z Jütborgu. Rast je bujný, korunka je stredne zahustená. Strapec je veľmi dlhý s veľkými bobuľami bielo žltej farby, dozrieva rovnomerne od júna do júla. Chuť m..

Blanka ríbezla biela stredne skorá prostokorenná stromček

(0)
Objednávky (48)

Ríbezla biela Blanka má veľké bobule na veľmi dlhých strapcoch (24-43 bobúľ), dužina je žltobiela, šťavnatá, príjemne kyslá. Odroda je stredne skorá, rodí každoročne a veľmi bohato okolo 20. júla, po..

7,50 €
Nie je skladom

Primus ríbezla biela stredne skorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (10)

Ríbezla biela Primus má stredne veľké až veľké bobule na dlhých strapcoch (17-30 bobúľ), dužina je bieložltá, šťavnatá, sladkokyslá. Vysoká a pravidelná rodivosť, dozrieva stredne skro v prvej polovic..

Na dotaz

Versailský biely ríbezla biela skorá prostokorenná ker

(0)
Objednávky (53)

Ríbezla biela Versailský biely vyniká vysokými úrodami, má dlhé strapce, chuť je ovocná, sladká a príjemne korenistá, aromatická. Dozrieva skoro, v strede až koncom júna. Je odolná voči mrazu, vhodná ..

Na dotaz

White Dutch ríbezla biela stredne skorá sladká

(0)
Objednávky (0)

Ríbezla biela White Hollander, alebo nazývaná aj White Dutch je stredne skorá odroda, dozrieva v polovici júla. Má vynikajúcu sladkú chuť. ..

Na dotaz

White Pearl ríbezla biela stredne skorá samoopelivá

(0)
Objednávky (6)

Ríbezla biela White Pearl má sladké bobule a bohatú úrodnosť. Strapce sú dlhé, bobule pevné, šťavnaté. Dozrieva stredne skoro, od začiatku júla, je to samoopelivá a odolná odroda. Ríbezla je nenáročná..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)