Ríbezle biele kríkové stromkové

Ríbezle biele kríkové stromkové

Ríbezle biele majú najvyššiu úrodnos z ríbezlí a chuťovo sa im nevyrovnajú. Obsahujú vápnik, železo, vitamín A, B a preto sú výborné na ochranu zdravia. Majú osviežujúcu chuť. Ríbezle sú nenáročné, vhodné do hlinitých a hlinitopiesočnatých pôdach. Ich najrodivejšie drevo je dvojročné, preto jednoročné výhonky neskracujte.  

Zobrazenie mriežky:

Blanka ríbezla biela stredne skorá veľké bobule

(0)
Objednávky (24)

Ríbezla biela Blanka má veľké bobule na veľmi dlhých strapcoch (24-43 bobúľ), dužina je žltobiela, šťavnatá, príjemne kyslá. Odroda je stredne skorá, rodí každoročne a veľmi bohato okolo 20. júla, po..

4,50 €

Primus ríbezla biela stredne skorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (6)

Ríbezla biela Primus má stredne veľké až veľké bobule na dlhých strapcoch (17-30 bobúľ), dužina je bieložltá, šťavnatá, sladkokyslá. Vysoká a pravidelná rodivosť, dozrieva stredne skro v prvej polovic..

3,00 €

Versailský biely ríbezla biela skorá sladká

(0)
Objednávky (37)

Ríbezla biela Versailský biely vyniká vysokými úrodami, má dlhé strapce, chuť je ovocná, sladká a príjemne korenistá, aromatická. Dozrieva skoro, v strede až koncom júna. Je odolná voči mrazu, vhodná ..

3,50 €
Na dotaz

White Dutch ríbezla biela stredne skorá sladká

(0)
Objednávky (0)

Ríbezla biela White Hollander, alebo nazývaná aj White Dutch je stredne skorá odroda, dozrieva v polovici júla. Má vynikajúcu sladkú chuť. ..

White Pearl ríbezla biela stredne skorá samoopelivá

(0)
Objednávky (4)

Ríbezla biela White Pearl má sladké bobule a bohatú úrodnosť. Strapce sú dlhé, bobule pevné, šťavnaté. Dozrieva stredne skoro, od začiatku júla, je to samoopelivá a odolná odroda. Ríbezla je nenáročná..

4,50 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)