Ríbezle čierne kríčkové stromkové

Ríbezle čierne kríčkové stromkové

Ríbezle čierne majú veľké množstvo vitamínu C, oproti citrónom aj 10xviac. Sú už aj nové sorty viac odolnejšie voči chorobám. Obsahujú vápnik, železo, vitamín A, B a preto sú výborné na ochranu zdravia. Majú osviežujúcu chuť. Ríbezle sú nenáročné, vhodné do hlinitých a hlinitopiesočnatých pôdach. Ich najrodivejšie drevo je dvojročné, preto jednoročné výhonky neskracujte. 

Zobrazenie mriežky:
Na sklade

Ben Hope Ríbezla čierna neskorá rezistentná prostokorenná stromček

(0)
Objednávky (20)

Ríbezla čierna Ben Hope je bohato rodiaci, vzrastný ker s výbornou kvalitou plodov, neskoro rodiaci, rezistentný na vlnovníka ríbezľového a odolného k listovým chorobám. Má stredne veľké, pevné bobule..

8,00 €

Bona ríbezla čierna veľmi skorá mrazuodolná

(0)
Objednávky (60)

Ríbezla čierna Bona je nová odroda, odolná voči chorobám. Má krátky strapec s veľkými bobulami (2g), neopadávajú a majú výbornú sladkú, aromatikcú chuť. Dozrieva veľmi skoro, na začiatku júna, vzrast ..

8,00 €

Eva ríbezla čierna stredne skorá prostokorenná stromček

(0)
Objednávky (13)

Ríbezla čierna Eva má tmavofialové až čierne veľké bobule na dlhých strapcoch. Dužina je šťavnatá s výraznou chuťou a vôňou, dozrieva nerovnomerne, stredne skoro koncom prvej dekády júla. Je veľmi úro..

6,00 €

Ojebyn ríbezla čierna stredne skorá vysoko úrodná prostokorenná ker

(0)
Objednávky (59)

Ríbezla čierna Ojebyn má vysokú úrodnsoť a aromatickú chuť. Plody sú sýto čierne veľké bobule po 5-7 v kratších strapcoch, dužina je šťavnatá, výrazne aromatická. Dozrieva stredne skoro, rovnomerne za..

4,00 €

Ometa ríbezla čierna

(0)
Objednávky (16)

Ríbezla čierna Ometa je moderná nemecká odroda známa hlavne pre svoju chuť. Má stredne veľké, lesklé bobule na stredne veľkých strapcoch (7-8 bobúl). Chuť je výborná sladká, jemne aromatická. Dozrieva..

7,00 €

Otelo ríbezla čierna stredne skorá aromatická

(0)
Objednávky (106)

Ríbezla čierna Otelo má sýto čierne veľké bobule na dlhých strapcoch (9 i viac bobúľ),dužina je šťavnatá, príjemne aromatická. Dozrieva stredne skoro, rovnomerne v prvej dekáde júla. Je veľmi úrodná, ..

5,00 €

Titania ríbezla čierna neskorá sladko kyslá

(0)
Objednávky (91)

Ríbezla čierna Titania je vysoko úrodná, má čierne veľmi veľké bobule ( priemer bobule 14 - 18mm, hmotnosť 2g ) na veľmi dlhých strapcoch ( dĺžka 110mm, počet bobulí 10, hmotnosť strapca dosahuje 20,3..

4,00 €

Triton ríbezla čierna rezistentná

(0)
Objednávky (21)

Ríbezla čierna Triton je podobná odrode Titania, odlišuje sa iba skorším dozrievaním a iným tvarovaním listov. Rovnako má vysokú úrodnosť s vysokou kvalitou plodov a trhovou hodnotou. Je vysoko rezist..

6,00 €

Ben Gairn ríbezla čierna skorá rezistentná

(0)
Objednávky (31)

Ríbezla čierna Ben Gairn je špičková skorá odroda, rezistentná voči vírusovému zvratu ríbezlí. Kry sú stredne veľké, vzpriamené, s dobrým bazálnym vetvením. Do plodnosti vstupuje skoro, rodí bohato a ..

Ben Lomond ríbezla čierna neskorá sladkokyslá

(0)
Objednávky (9)

Ríbezla čierna Ben Lomond je odroda s vysokými a stálymi úrodami. Kry sú stredne vysoké a stredne husté. Do rodivosti vstupuje skoro, rodí bohato a pravidelne. Kvitne a dozrieva neskôr, v našich podmi..

8,00 €

Ben Nevis čierna ríbezla neskorá veľko plodá prostokorenná 3-4 výhony

(0)
Objednávky (6)

Ríbezla čierna Ben Nevis je kvalitná neskorá odroda. Kry sú stredne veľké, vzpriamené, s dobrým bazálnym vetvením. Dorastá do výšky a šírky 2 m, je výborne mrazu odolná a samoopelivá. Rodí bohato a pr..

Ben Tirran čierna ríbezla neskorá prostokorenná 3-4 výhony

(0)
Objednávky (0)

Ríbezla čierna Ben Nevis je kvalitná neskorá odroda. Kry sú stredne veľké, vzpriamené, s dobrým bazálnym vetvením. Dorastá do výšky 1.5 m a šírky 2 m, je výborne mrazu odolná a je samoopelivá. Rodí bo..

Zobrazenie 1 až 12 z 14 (2 stránok)