Podpníky pre marhule predaj

Podpníky pre marhule predaj
Pre bohatú úrodu a správne pestovanie si musíme pre každý stromček vybrať správny podpník. Po dlhom zvažovaní pristupujeme k predaju podpníkov. Hlavným dôvodom je dopyt vás zákaznikov. Či už ide o slabo rastúce podpníky pre výpestky do malých záhrad, tak aj staré klasiky. PODPNÍKY SÚ DOSTUPNÉ VŽDY IBA V JARNÝCH MESIACOCH.
Zobrazenie mriežky:
Na objednávku

Podpníky GF677 bezvírozové in vitro 3-4mm

(1)
Objednávky (190)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Podpník GF 677 - broskyňomandľa, bujne rastúci do vápenatých a pôd chudobných na živiny, dobrá adaptácia na suché podmienky, vhodný aj do ťažších pôd, veľmi dobre znáša rez. Ne..

Na objednávku

Podpníky Ishtara úrodný stredne silný prostokorenný 8+ mm

(0)
Objednávky (0)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Ishtara vznikla krížením dvoch medzidruhových hybridov. Je vhodným podpníkom pre slivky, ringlóty aj mirabeliek, ale aj pre broskyne, marhule a mandle. Nevytvára odkopky. Je od..

Na objednávku

Podpníky MRS Aligátor odolný prostokorenný 8+ mm

(0)
Objednávky (7)

MINIMÁLNY ODBER 3KS. Podpník MRS ALIGATOR vznikol spontánnou mutáciou myrobalánu Mr.S.2/5, ktorý sa tiež používa ako podpník. Nový podpník Alligator vznikol ako reakcia na zmeny počasia vplyvom kl..

Na dotaz

Podpníky myrobalán pre marhule slivky prostokorenny 6-8 mm

(0)
Objednávky (437)

MINIMÁLNY ODBER 5KS. Myrobalán je bujne rastúci podpník vhodný pre marhule a všetky slivkoviny pestované na stanovištiach so stredne ťažkou až ťažkou suchšou aj vlhšou pôdou a s horšími klimatickým..

Podpníky Wavit pre marhule slivky in vitro

(0)
Objednávky (131)

Minimálny odber 3ks. Marhuľový podpník Wavit Prudom je špeciálny slabo rastúci podpník pre moderné intenzívne pestovanie cca 10% slabší ako St. Julien 655-2 a Torinel, odolný voči chloróze a koreňo..

4,50 €
Nie je skladom

Podpníky St. Julien prostokorenný 6-8 mm

(0)
Objednávky (259)

MINIMÁLNY ODBER 5KS. Podpník St.Julien bol do polovice 90 rokov minulého storočia najdôležitejším podpníkom pri modernom pestovaní marhúľ, sliviek a broskýň.. Je to stredne silno rastúci podpník, o..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)