Vinič stolový klasické odrody

Vinič stolový klasické odrody

Vinič stolový klasické odrody

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Čabianska perla vinič stolový veľmi skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový klasické odrody Čabianska perla je prostokorenny, má výrazne muškátovú chuť, stredne veľký strapec so stredne veľkými guľatými bobuľami žltozelenej farby, šupka a dužina je stredne pevná..

Nie je skladom

Chrupka červená vinič stolový do chladnejších oblasti prostokorenný

(0)
Objednávky (58)

Vinič stolový klasický Chrupka červená má stredne veľký strapec so stredne veľkými bobuľami šťavnatej dúžiny príjemnej chuti, sfarbený do červena. Odroda má dobrú rodivosť, je stredne odolná na chorob..

Nie je skladom

Diamant vinič stolový stredne skorý

(1)
Objednávky (0)

Vinič stolový klasický Diamant je prostokorenný, je to veľmi úrodná a kvalitná odroda, má veľký strapec s veľkými oválnymi bobuľami žltej farby s dužinou mäsitej konzistencie harmonickej chuti. Proti ..

Nie je skladom

Dora vinič stolový skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový klasické odrody Dora je prostokorenný, má veľké až veľmi veľké strapce so- žltými veľkými okrúhlymi bobuľami mäsitej dužiny sladkej chuti, vyhovujú jej vyššie spôsoby vedenia, režeme na ..

Na dotaz

Irsai Olivér vinič stolový skorý aromatický prostokorenný

(0)
Objednávky (149)

Vinič stolový klasický Irsai Olivér je prostokorenný, má stredne veľký strapec so stredne veľkými bobuľami zlatožltej farby a muškátovej chuti. Vinič režeme na 8-10 púčikov na meter štvorcový, vhodná ..

Nie je skladom

Olšava vinič stolový klasický neskorý prostokorenný

(0)
Objednávky (5)

Vinič stolový klasický Olšava je prostokorenný, má veľké strapce s veľkými bobuľami červenej farby, dužina je mäsitá rozplývavej konzistencie sladkej harmonickej chuti. Odroda má vysokú rodivosť, treb..

Na dotaz

Onyx vinič stolový klasický neskorý prostokorenný

(0)
Objednávky (7)

Vinič stolový klasický Onyx má stredne veľké strapce s veľkými bobuľami tmavofialovej farby, dužina je mäsitá s príjemnou jemne muškátovou chuťou. Režeme na 6-8 očiek na meter štvorcový, patrí iba na ..

Na dotaz

Opál vinič stolový skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (9)

Vinič stolový klasický Opál má stredne veľké až veľké strapce s veľkými vajcovitými bobuľami svetlozelenej farby, šupka je tenká, jemná, dužina mäsitá, šťavnatá, chuť neutrálna. Vinič dozrieva v druhe..

Na dotaz

Panónia Kincse vinič stolový stredne neskorý prostokorenný

(0)
Objednávky (44)

Vinič stolový klasický Panónia Kincse má veľké až veľmi veľké strapce s veľkými bobuľami, dužina je mäsitá rozplývajúcej konzistencie sladkej harmonickej chuti,bobule sú žlté. Odroda má veľmi vysokú r..

Nie je skladom

Pomaranč vinič stolový stredne skorý

(0)
Objednávky (0)

Vinič stolový klasický Pomaranč je prostokorenný, je vynimočný pre svoju chuť. Má stredne veľké strapce, stredne husté so stredne veľkými bobuľami,oválne. Dužina je jemná, rozplývajúcej konzistencie a..

Nie je skladom

Premier vinič stolový klasický veľmi skorý prostokorenný

(0)
Objednávky (5)

Vinič stolový klasický Premier je prostokorenný, má stredne veľký hustejší strapec s veľkými modrými oválnymi bobuľami s jemnou šupkou, dužina je pevná s výbornou muškátovou chuťou. Úrodnosť je vysoká..

Na sklade

Chrupka biela vinič stolový neskorý prostokorenný

(0)
Objednávky (2)

Vinič stolový klasický Chrupka biela je prostokorenný, je stredne odolný voči chorobám, má stredne veľké strapce so stredne veľkými bobuľami, dužina je šťavnatá príjemnej chuti, sfarbené do žlta s čer..

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)