Stĺpovité jablone rezistentné predaj

Stĺpovité jablone rezistentné predaj

Malé priestory v záhradach a možnosť vypestovania ovocia v nádobách a kvetináčoch na terasách a balkónoch, ako aj jednoduché pestovanie, vedie k veľkej obľúbenosti stĺpovitých ovocných stromov. hlavným protagonistom sú jablone. Nové generácie prakticky nevyžadujú žiadny rez a hlavne ani postek chemickými prípravkami. 

Stlpové jablonre aj pod názvom Balleriny ponúkame v širokej škále, od menších prostokorenných (jar a jeseň), až po väčšie už bohato rodiace výpestky v kvetináčoch (celú sezónu).

Zobrazenie mriežky:

Canadian jabloň stĺpová odolná prostokorenná podpník M26

(0)
Objednávky (0)

Jabloň stĺpovitá Canadian je atraktívna neskorá jesenná až zimná odroda s väčšími, sladkými, chutnými aromatickými žltozelenými plodmi s ružovým líčkom, ktoré pokrýva väčšinu plodu. Chuťou pripomínajú..

10,00 €

Cumulus jabloň stĺpovitá zimná rezistentná podpník M7 prostokorenná

(0)
Objednávky (1)

Stĺpovitá zimná rezistentná jabloň Cumulus je pôvodom z ČR (VŠUO Holovousy), rastie do výšky 3,5 m, netvorí širokú korunu. Je vhodná na pestovanie do malých záhradiek. Opeľuje sa od ostatných odrôd ba..

14,00 €

Elina jabloň stĺpovitá jesenná červená prostokorenná M26

(0)
Objednávky (3)

Odroda Elina sa vyznačuje nielen veľkosťou plodov, ktoré sú o trochu väčšie ako okrasné jablone, ale aj ich počtom. Pre vysoký počet kvetov a menšieho vzrastu rastliny je táto odroda veľmi obľubovaná ..

10,00 €

Greencats jabloň stĺpovitá zimná rezistentná kontajner C7,5

(0)
Objednávky (13)

Odroda stĺpových jabloní Greencats podobné ako Granny Smith. Plody sú dozelena sfarbené, veľmi chutné, sladkej korenistej chuti, šťavnaté a pevné. Plody pevne držia na strome, čím sa predlžuje čas zbe..

40,00 €

Jucunda jabloň stĺpovitá rezistentná 3-ročná kontajner C7,5

(0)
Objednávky (9)

Rezistentná zimná jabloň Jucunda stlpovita , dozrieva koncom októbra plody su červene stredne veľké až velké sladkj chuti s dlhou dobou skladovatelnosti...

40,00 €

Maliucha jabloň stĺpovitá skorá jesenná prostokorenná M26

(0)
Objednávky (1)

Stĺpovitá jabloň Maliucha pochádza z Ruska, je veľmi odolná voči chorobám a nenáročná na starostlivosť. Je to skorá jesenná odroda, dozrieva od začiatku septembra a je skladovateľná. Plody sú stredne ..

10,00 €

Prezident jabloň stĺpovitá vysoko rezistentná

(0)
Objednávky (2)

Prezident je vysoko rezistentná stĺpovitá jabloň a je vysoko odolná voči mrazom. Je vhodná na ekologické pestovanie bez chemickej ochrany.  Plody sú stredne veľké až veľké, zeleno-žlté, pevné s veľ..

11,00 €

Redcats jabloň stĺpovitá jesenná červená Kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (11)

Odroda stĺpových jabloní Redcats je podobná ako Gala, má červené, veľmi chutné, sladké s výraznou kyselinkou a pevné plody. Pevne držia na strome, čím sa predlžuje čas zberu. Nie je citlivá na chrasta..

40,00 €

Zeleni jabloň stĺpovitá jesenná podpník M7 prostokorenná

(0)
Objednávky (0)

Stĺpovitá jesenná jabloň Zelenij Dragul rastie do výšky 3,5 m, netvorí širokú korunu. Plody sú stredne veľké (asi 160 g), sploštené, zelené. Dužina je biela, šťavnatá, veľmi sladká s mierne kyslastou ..

14,00 €
Na dotaz

Anda stĺpovitá jabloň zimna rezistentná

(0)
Objednávky (0)

Jabloň stĺpovitá Jucunda je zimná odroda, so stredne veľkými až veľkými plodmi, s krásnym červeným sfarbením. Chuť je výborná, dozrievajú koncom októbra a možno ich skladovať až do marca.  Je to úr..

Na dotaz

Arbat stĺpovitá jabloň rezistentná zimná kontajnerovaná C7.5

(0)
Objednávky (0)

Zimná stĺpovitá jabloň Arbat je vysoko rezistentná a výborná na pestovania aj v klimaticky nevhodných polohách ( mrazove kontliny). Je to ruská odroda so stredne silným vzrastom, plod je stredne veľký..

Na dotaz

Cactus stĺpová jabloň jesenná

(0)
Objednávky (0)

Stĺpová jabloň Cactus je odroda s jesenným dozrievaním asi v polovici septembra, pri dobrom skladovaní vydrží asi do konca decembra. Je rezistentná voči chrastavitosti a vysoko odolná voči múčnatke, t..

Zobrazenie 1 až 12 z 30 (3 stránok)