Nashi ázijská hruška

Nashi ázijská  hruška

Obľúbenosť Nashi hrušky alebo Ázijskej príp. Japonskej hrušky sa viac rozširuje, patrí mezi najšťavnavejšie ovocie, kríženec jablka a hrušky. Strom má bujný vzrast, prakticky nenapadaný škodcami a chorobami a niektoré odrody kvitnú skôr ako hrušky. Majú rovnaké nároky na pôdu ako hrušky Kvalitné plody sa dosahujú hlavne prostredníctvom vyjednotenia plodov po jednom so vzdialenosťou minimálne 15 cm od seba. Majú plody veľkosti jablka so šťavnatou, bielou dužinou s príjemnou arómou. Pri dozretí neopadávajú a preto ich treba oberať aby neprezreli. Vydržia v ladničke aj 4 týždne a treba ich pozbierať tesne pred dozretím. 

Zobrazenie mriežky:

Chojuro ázijská hruška jesenná podpník semenáč prostokorenná

(0)
Objednávky (24)

Chojuro je ázijská (nashi) hruška a patrí medzi jednu zo starších odrôd.Šupka je hrubšia červenohnedej, bronzovej farby, dužina je biela, podľa podmienok maslová až zrnitá, jemne aromatická a sladká. ..

12,00€

Hosui ázijská nashi hruška

(0)
Objednávky (8)

Hosui je ázijská (nashi) hruška, má veľmi veľké plody červenohnedej farby s veľmi dobrou chuťou. Plod má jemnú vínovú vôňu, sladká, aromatická chuť s malým obsahom kyselín. Zreje koncom augusta, plody..

29,00€
Na dotaz

Kosui štíhle vreteno azijská hruška podpník dula C10

(0)
Objednávky (0)

Ázijská hruška Kosui štíhle vreteno má šupku bronzovej farby, strom je silnejšie rastúci. Je čiastočne samoopelivá, opeľuje sa aj inými hruškami. Neodporúča sa skorý zber plodov, je stredne skorá odro..

Na dotaz

Kumoi Nashi hruška ázijská jesenná

(0)
Objednávky (0)

Nashi (ázijská) hruška Kumoi má špecifickú chuť a silný rast, extra šťavnaté, veľké plody zafarbené do svetlobronzova až tmavo hneda. Netrpí chorobami ani škodcami. Odroda je veľmi neskorá, dozrieva v..

Na dotaz

Niitaka Nashi hruška jesenná prostokorenná

(0)
Objednávky (24)

Nashi (ázijská) hruška Niitaka má veľké plody ( až 200 g) a patrí medzi vysoko produktívne. S pevnou dužinou, ale i šťavnatou dužinou so sladkou a korenistou chuťou. Plody dozrievajú koncom septembra ..

Nijisseiki nashi hruška azijská

(0)
Objednávky (16)

Plody ázijskej (nashi) hrušky Nijisseiki sú strednej veľkosti. Je to jedna z mála samoopelivých odrôd. Odroda patrí medzi najviac pestované na svete. Má guľaté plody strednej veľkosti, strom je bujnéh..

29,00€
Na dotaz

Nutiika hruška azijská jesenná prostokorenná

(0)
Objednávky (3)

Nashi (ázijská) hruška Nutiika má plody výbornej chuti, zlatohnedé až hnedé a stredne veľkého tvaru. Zber začína v polovici októbra a skladná je až do januára...

Na dotaz

Peng Su ázijská hruška podpník semenáč prostokorenná

(0)
Objednávky (7)

Nashi (ázijská) hruška Nutiika má plody výbornej chuti, zlatohnedé až hnedé a stredne veľkého tvaru. Zber začína v polovici októbra a skladná je až do januára...

Na dotaz

Tama Nashi hruška ázijská

(0)
Objednávky (0)

Nashi (ázijská) hruška Tama má veľké plody, guľatého tvaru, sfarbené do žlta až zlatožlta v zrelosti. Šupka je hladká a matná, dužina bielo-krémovej farby, sladkastej chuti, jemne korenistej a silno v..

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)