Baby Spaghetti F1 tekvica špagetová malá 1,4 g

Baby Spaghetti F1 tekvica špagetová malá 1,4 g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (12)
2,28 €
Výrobca: Semo semená
Kód produktu: 310120220002
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Vlastnosti odrody. Baby Spaghetti F1 je skorá, stredne vzrastná špagetová tekvica s malými 0,4 - 0,6 kg plodmi. Vegetačná doba do zrelosti prvých plodov je iba 90 dní a je teda až o 20 dní skoršia ako tr...

Popis produktu

Vlastnosti odrody.

Baby Spaghetti F1 je skorá, stredne vzrastná špagetová tekvica s malými 0,4 - 0,6 kg plodmi. Vegetačná doba do zrelosti prvých plodov je iba 90 dní a je teda až o 20 dní skoršia ako tradičné špagetové tekvice. Vyrovnané, atraktívne, žltooranžové plody oválneho tvaru. Dužina pri plnej zrelosti delí na nitkové žltooranžové „špagety“ s vynikajúcou orieškovou príchuťou. BABY SPAGHETTI vás pri pestovaní prekvapí skutočne vysokým výnosom 15 až 20 plodov na jednej rastline. Vyniká excelentnou skladovatelnosťou, plno vyzreté plody vydržíía v suchu a pri teplote 20 až 22 °C až do konca mája.

Pestovanie.

Tekviciam sa najlepšie darí na stredne ťažkých, humóznych pôdach, dostatočne zásobených živinami. Podľa možností ich zaraďujeme do prvej trate. Vyžadujú slnečné polohy chránené pred silnými vetrami. Najvhodnější je priamy výsev v polke mája.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks