Potentilla fruticosa nátržník krovitý

Potentilla fruticosa nátržník krovitý

Potentilla fruticosa alebo nátržník krovitý patrí medzi husté, dlho kvitnúce kry, výborné do živých plotov alebo trvalkových záhonov. Patrí medzi opadavé kry, dorastá do 1 m, na výber sú aj nižšie druhy. Kvitne drobné žlté kvietky, od jari, počas celého leta. Tento bohato kvitnúci ker je rezistentný voči chorobám, pôda je vhodná dobre odvodnená, hlinito piesočnatá. Vyhovuje mu slnečné stanovište, kvitne aj v tieni, ale po menej. Je to nenáročný ker na pestovanie, vyhovuje mu aj znečistené prostredie. Pre bohaté kvitnutie a pekný vzrast je dobré ročné strihanie na jar. Rozmnožovať sa dá odrezkami, ktoré sa získavajú počas mája.

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Abbotswood potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (3)

Abbotswood potentilla fruticosa nátržník krovitý je zafarbený do čisto bielej, hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari. Výborný do živých plotov alebo trvalkových záhonov. Patrí ..

Na dotaz

Daydawn potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (2)

Daydawn potentilla fruticosa nátržník krovitý je zafarbený do krémovo ružovej, je hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari. Výborný do živých plotov alebo trvalkových záhonov. Pat..

Na dotaz

Elizabeth potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (1)

Elizabeth potentilla fruticosa nátržník krovitý pekne sa ťahá po zemi, sfarbený do žltej, hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari. Výborný do živých plotov alebo trvalkových záho..

Na dotaz

Gold Drop / Farreri potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (0)

Gold Drop / Farreri potentilla fruticosa nátržník krovitý má žiarivé žlté sfarbenie, svetlé zelené listy. Je to hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari až do októbra. Výborný do ..

Na dotaz

Gold Finger potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (5)

Gold Finger potentilla fruticosa nátržník krovitý je veľkokvetý, zafarbený do žltej. Je vysoký, hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari. Výborný do živých plotov alebo trvalkovýc..

Na dotaz

Goldstar potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (0)

Goldstar potentilla fruticosa nátržník krovitý má pekné, žlté, veľké kvietky. Ker je hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari. Výborný do živých plotov alebo trvalkových záhonov. ..

Na dotaz

Goldteppich potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (0)

Goldteppich potentilla fruticosa nátržník krovitý je veľmi nízky a má veľké kvietky, sfarbené do žlta. Ker je hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari. Výborný do živých plotov al..

Na dotaz

Katherine Dykes potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (0)

Katherine Dykes potentilla fruticosa nátržník krovitý patrí medzi vyššie odrody, je hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari. Kvitne žlté drobné kvietky. Výborný do živých plotov ..

Na dotaz

Klondike potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (0)

Klondike potentilla fruticosa nátržník krovitý má tmavo žlté kvietky, je stredne vysoký. Ker má hustý vzrast, je dlho kvitnúci, počas celého leta, od neskorej jari. Výborný do živých plotov alebo trva..

Na dotaz

Kobold potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (0)

Kobold potentilla fruticosa nátržník krovitý sa pekne rozrastá do strán, je nízky, hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari. Sfarbenie kvietkov je tmavo žltá. Výborný na pestovani..

Na dotaz

Longacre potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (0)

Longacre potentilla fruticosa nátržník krovitý sa pekne rozťahuje po zemi a do strán, je to hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskorej jari, žlté kvietky. Výborný do živých plotov alebo ..

Na dotaz

Maanelys potentilla fruticosa nátržník krovitý C1.5L/ 25-40

(0)
Objednávky (0)

Maanelys potentilla fruticosa nátržník krovitý má pekný vzpriamený vzrast, šedo zelené lístie a citrónovo žlté sfarbenie kvietkov. Je to vysoký, hustý, dlho kvitnúci ker, počas celého leta, od neskore..

Zobrazenie 1 až 12 z 24 (2 stránok)