Bloodgood acer palmatum javor dlaňovitolistý C3L/ 40-60

Bloodgood acer palmatum javor dlaňovitolistý C3L/ 40-60

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
26,00€
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 28062007
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Bloodgood acer palmatum javor dlaňovitolistý je podobný odrode "Atropurpureum", je to krásny hustý fialový stromček, patrí medzi najlepšie fialové odrody, vďaka svojmu . Na jar sa tvoria drobné fialové kvietky, na jeseň nasledujú známe okrídlené p...

Popis produktu

Bloodgood acer palmatum javor dlaňovitolistý je podobný odrode "Atropurpureum", je to krásny hustý fialový stromček, patrí medzi najlepšie fialové odrody, vďaka svojmu . Na jar sa tvoria drobné fialové kvietky, na jeseň nasledujú známe okrídlené plody červenej farby. Odroda dorastá do 2.5 až 4 m. Po 4 m sa rast koncentruje na korunu, ktorá je krásna hustá a okolo 3 m veľká.

Acer palmatum javor dlaňovitolistý je známy ako japonský javor, je to elegantný strom s krásnym sfarbením, hlavne na jeseň, kedy sa sfarbenie mení z červeno fialovú. Jeho vzrast je pekný vzpriamený a pomalý, vytvára kaskadovú formu vetví. Je to nenáročný strom na starostlivosť a na typ pôdy. Pôda je vhodná dobre odvodnená, ílovitá, piesočnatá a hlinitá, miernu kyslosť znesie tiež. Je vhodná na slnečnú pozíciu a polotieň a výborne mrazuodolná. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová multiplat 10ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks
Aprimira marhuľa mirabelka  kríženec
Aromas stálerodiaca náhrada Albion multiplat 10ks