Royal Sluis

Zobrazenie mriežky:

Habanero hot paprika pikantná 10 semien

(0)
Objednávky (4)

Habanero hot paprika patrí medzi obľúbené vysoko štipľavé papriky, dosahuje 5+ SHU (Scoville Heat Units) škály (1 až 5). Je výborná na zaváranie, prípravu teplých jedál, vďaka vysokej pikantnosti nie ..

3,20 €

Artesian Green a Pink Tiger paradajka dvojfarebná kolíková 16 semien

(0)
Objednávky (0)

Artesian Green a Pink Tiger paradajky, jedno balenie obsahuje kombináciu dvoch farieb a dva separátne balíčky. Zelené rajčiny Artesian Green cca. 8 semien a ružové rajčiny Pink Tiger F1 cca. 8 semien...

4,20 €

Petržlen vňaťový hladký 1200 semien

(0)
Objednávky (3)

Petržlen vňaťový ma jemne aromatickú chut, tmavo zelenú farbu, rovné listy. Oproti kučeravému petržlenu má vyššî obsah vody a esenciálnych olejov. Pestovanie je možné aj do kvetináča, vysev na záhradu..

1,70 €

Speedy fazula struková Bio 150 semien

(0)
Objednávky (5)

Speedy fazula je velmi skorá odroda s dlhymi strukmi do 14 cm. Spolahlivá odroda s vynikajúcou chutou, odolná voči chorobám a má dlhé obdobie zberu. Vysev začína v druhej polovici mája, na vzdialenost..

4,20 €

18 jours Bio reďkovka červená 475 semien

(0)
Objednávky (6)

18 jours reďkovka červená má podlhovasty tvar, vhodná pre poľné pestovanie. Vyborná do šalátov, na chlebík, plná vitamínov a pridáva pekny dekoratívny efekt do jedál. Má dobrú rezistenciu voči špongio..

2,20 €

Algarve fazuľa ťahavá ploché struky 85 g

(0)
Objednávky (4)

Algarve fazuľa ťahavá s plochymi strukmi, veľmi rezistentná odroda s malou membránou. Struky sú dlhé 25 cm svetlo-zelené. Pre skorý zber výsev do skleníku alebo do kvetináča. Stanovište je vhodné tepl..

4,20 €

Amaroso F1 kel ružičkový 60 semien

(0)
Objednávky (0)

Amaroso F1 kel je bohato rodiaca odroda, tvorí stredne veľké, hladké, tmavo zelené ružičky. Nie je náročný na typ pôdy, udržujte ju vlhkú. Vysieva sa pod sklo 3 až 5 mesiac, alebo do voľnej pôdy 4 až ..

3,20 €

Amsterdam Dark Green zeler listový cca 5000 semien

(0)
Objednávky (1)

Zeler listový AMSTERDAM DARK GREEN je tmavo-zelený, dá sa pestovať v skleníku alebo v záhrade. Listy a stonky sú jemnejšie ako obyčajne. Je veľmi aromatický. Pri zbere neporušte srdiečko rastliny. Má ..

1,70 €

Apache cibuľka zväzková červená 180 semien

(0)
Objednávky (2)

Apache cibuľka je zväzková jedine ak ju necháte rásť, tvorí lesklé purpurové oválne cibuľky. Dobre derž na poli. Najviac je vhodná do šalátov alebo na prípravu wrapov. Na klíčenie potrebuje tmu a vlhk..

2,20 €

Artemis fazuľa plochá struková 100 g

(0)
Objednávky (2)

Artemis fazuľa je plochá, skorá odroda, bohato rodiaca, tvorí široké struky dlhé 20 cm. Jej chuť je delikátna. Odroda je dobre odolná. Vysieva sa von od druhej polovice mája do júla,  von od marca do ..

3,20 €

Artemis melon cukrovy rezistentny 8 semien

(0)
Objednávky (2)

Artemis melón cukrovy je vysoko rezistentny voči chorobám a je vyžívany profesionálne ako cantalope typ. Je to vysoko sladká odroda, plod dorastá do 1.1 kg. Najlepšie je pestovani v skleníku, čím potr..

5,20 €

Atlanta Bio pór zimny 210 semien

(0)
Objednávky (0)

Atlanta pór je zimná odroda s vysokou mrazuodolnostou, oberá sa koncom zimy. Tvorí 25 cm dlhé póry tmavo-zelenej farby. Má veľmi dobrú rezistenciu a dá sa zbere pomerne dlho skladovať. Najlepšie sa je..

3,20 €
Zobrazenie 1 až 12 z 214 (18 stránok)