Cibuľa Sluis Garden

Cibuľa Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená cibule. Cibuľa má 0,3 m vysokú rúrkovitú stonku a jednoduché sivozelené listy. Cibuľa má málo kalórií, žiaden cholesterol, tuk ani sodík. Vyborná do každej kuchyne, posilňuje imunitný systém. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.

Zobrazenie mriežky:

Ailsa Craig náhrada za The Kelsai cibula žltá obria 175 semien

(0)
Objednávky (87)

The Kelsai partí medzi obrovské druhy cibule, ktoré tvoria velké do 7 kg hmotnosti. Vyborny pre jarny vysev,  má oválny tvar, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do zá..

2,40 €

Apache cibuľka zväzková červená 180 semien

(0)
Objednávky (7)

Apache cibuľka je zväzková jedine ak ju necháte rásť, tvorí lesklé purpurové oválne cibuľky. Dobre derž na poli. Najviac je vhodná do šalátov alebo na prípravu wrapov. Na klíčenie potrebuje tmu a vlhk..

2,40 €

Brunswijker cibula červená 525 semien

(0)
Objednávky (18)

Brunswijker je červená cibula so sploštenym oválnym tvarom, jej prednostou je dlhá skladovatelnost, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do záhrady na vzdialenosť 5 cm ..

1,90 €

Ishikura Long White cibuľka jarná 550 semien

(0)
Objednávky (16)

Ishikura Long White je jarná cibuľlka vhodná na zväzkovanie, je tvorená pomerne dlhou bielou časťou, má pevné listy a úžasnú jemnú chuť. Von sa vysieva v období apríla až mája, dnu od februára do mája..

1,90 €

Lisabon cibulka zväzková 550 semien

(0)
Objednávky (9)

Lisabon je biela oválna zväzková cibuľka, jej prednostou je dlhá skladovatelnost, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do záhrady na vzdialenosť 5 cm a vzdialenosť riad..

1,90 €

Perlovka St. Jans Ui cibula 250 semien

(0)
Objednávky (6)

St. Jeans Ui alebo Perlovka je biela malá cibulka, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do záhrady na vzdialenosť 5 cm a vzdialenosť riadkov 25 cm do hĺbky 0,5 cm. Pri ..

1,90 €

Red Baron cibula červená Bio sladká 400 semien

(0)
Objednávky (9)

Red Baron Bio je nádherne červená cibula so splošteno oválnym tvarom, chut je sladká, jej prednostou je dlhá skladovatelnost, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do zá..

3,50 €

Rijnsburger 5 Oporto cibula 430 semien

(0)
Objednávky (18)

Rijnsburger 5 Oporto cibula je okrúhla žltá odroda, jej prednostou je dlhá skladovatelnost, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do záhrady na vzdialenosť 5 cm a vzdial..

2,40 €

Rossa lunga di Firenze cibula cervena podlhovastá

(0)
Objednávky (12)

Rossa lunga di Firenze je atraktívna cerbená cibula s podlhovastym tvarom, je typická pre svoje príjemnú silnú chut, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Zber je skory a tvoria sa obro..

2,40 €

Sturon cibula žltá Bio 215 semien

(0)
Objednávky (4)

Sturon cibula je poloskorá cibula, so žlto hnedym sfarbením a gulatého tvaru, jej prednostou je dlhá skladovatelnost, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do záhrady na..

2,40 €

White Lisabon cibulka 5 m vysevny pasik

(0)
Objednávky (8)

Lisabon White je biela oválna zväzková cibuľka, jej prednostou je dlhá skladovatelnost, vyborna za surova, najlepsia do šalátov ako topping. Výsev je vhodny do záhrady na vzdialenosť 5 cm a vzdialenos..

3,50 €
Na dotaz

Purplette cibula zväzková 200 semien

(0)
Objednávky (1)

Purplette cibula je zväzková, známa pre svoje sfarbenie, purpurové, je lesklá cíbikova cibula s velmi dobru chutou. Vysoké využitie v kuchyne, vyborná do šalátov, na varenie do poliekov, s vysokym obs..

Zobrazenie 1 až 12 z 12 (1 stránok)