Cuketa Sluis Garden

Cuketa Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená cukety. Rôzne druhy, velkosti a odolnost voči chorobám. Cuketa je plná živín, šťavnatá chut, vyborná na zapekanie, grilovanie, prípravu polievok alebo za surova. Jej kvetch sú vybornou delikatesou. Cuketa je jednoročná rastlina, ktorej plody dorastajú do dĺžky cca 20cm a majú hmotnosť do 2kg. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:

Black Beauty Bio cuketa 10 semien

(0)
Objednávky (12)

Black Beauty je lahodná tmavo zelena spolahlivá odroda cukety, aj pri menej priaznivych podmienok. Pestovanie je vhodné v skleníku alebo vnutri v kvetináči. Výsev sa začína koncom mája, ked počasie je..

2,40 €

Defender F1 cuketa rezistentná 10 semien

(0)
Objednávky (27)

Defender F1 je skorá odroda cukety s mimoriadne vysokou rezistenciou voči vírusu mozaiky uhoriek a plesni. Ide o teplomilnú plodinu, preto prednostne predsejte v skleníku do sadbovačov. Do záhrady vys..

4,60 €

Eight Ball & One Ball F1 zmes cuketa gulatá 10 semien

(0)
Objednávky (6)

Eight Ball & One Ball F1 je zmeska gulatej cukety, žltej a zelenej, vyborna na zapekanie s delikátnou chutou. Vhodná na pestovanie aj v kvetináčoch. Odroda dosahuje 45 cm vyšky a do šírky 60 cm. Pesto..

4,60 €

Grey Griller cuketa na grilovanie 8 semien

(0)
Objednávky (17)

Grey Griller je cuketa na grilovanie vyborná, sfarbenie jemne šedasté. Pestovanie vo velkych kvetináčoch je vhodné, zber je lahky vdaka svojmu vzrastu. Odroda dosahuje 45 cm vyšky a do šírky 60 cm. Pe..

3,50 €

Marrow Soleil F1 cuketa žltá 10 semien

(0)
Objednávky (13)

Marrow Soleil F1je cuketa so žltym sfarbením a s krémovo-bielou dužinou. Polo-skorá odroda s dobrou rezistenciou voči múčnatke. Dá sa pestovat v kvetináčoch, na balkónoch alebo v malych záhradkach. Od..

2,40 €

Partenon F1 cuketa náhrada Defender 8 semien

(0)
Objednávky (21)

Partenon F1 samoopelivá cuketa, je to skorá odroda s dobrou rezistenciou voči múčnatke. Dá sa pestovat v kvetináčoch, na balkónoch alebo v malych záhradkach. Odroda dosahuje 45 cm vyšky a do šírky 60 ..

4,60 €

Patio Star F1 cuketa do kvetináčov 10 semien

(0)
Objednávky (33)

Patio Star F1 cuketa je známa pre svoje chutné malé plody, vdaka tomu sa dá pestovat v kvetináčoch, na balkónoch alebo v malych záhradkach. Odroda dosahuje 45 cm vyšky a do šírky 60 cm. Pestovanie je ..

3,50 €
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)