Hrach Sluis Garden

Hrach Sluis Garden

Vysoko oceňované holandské semená hrachu. Rôzne sfarbenie, odonosti voči chorobám, pestovanie bez sietky, skory zber. Hrach je jednoročná, popínavá rastlina, so zbiehavými a prerastenými listami. Plná vitamínov pre silné svaly a silné nervy. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.

Zobrazenie mriežky:

Delikett hrach manžetový sladky 75 g

(0)
Objednávky (10)

Delikett je manžetový hrášok, dorastá do vyšky 90 cm. Struky majú hrubú stenu a sladké hrášky vo vnútri. Pestovanie je na sieti, vyväzovanie je tiež potrebné. Vysev pre skory zber začína v skleníku od..

3,50 €

Desiree hrach kapucín fialovy 60 g

(0)
Objednávky (13)

Desiree hrach je známy pre svoje fialové sfarbenie strukov, je to stredne vysoká odroda, struky sú dlhé, zrná stredne velké, vyborné na varenie. Zber mlady alebo úplne zrely. Pestovanie je možné bez s..

3,50 €

Eminent / Meteor hrach guľatozrnný 100g

(0)
Objednávky (8)

Eminent alebo Meteor hrach patrí medzi skoré odorody, guľatozrnné. Rastlina dorastá do výšky 50 cm. Chuť je pomenej sladká, odroda je lepšie rezistentná voči chladu. Von sa začína vysievať od marca po..

2,40 €

Karina hrach Bio skory polonízky 300 semien

(0)
Objednávky (16)

Karina hrach je velmi vdačná skorá odroda, má dlhé obdobie zberu dlhych tmavo zelenych strukov. Vdaka svojmu nízkemu vzrastu je lahko oberatelná. Struk je dlhy 10 cm a 10 skvelých sladkých hráškov. Vy..

4,60 €

Kelvedon hrach polo skorý sladký 100 g

(0)
Objednávky (41)

Kelvedon je polo skorý hrach, dorastá do výšky 60 cm a pestuje sa aj bez siete. Je to bohato rodiaca odroda, chuť plodov je sladká. Von sa začína vysievať od marca po máj, dnu od januára do marca. Vys..

2,40 €

Norli hrach Bio skory cukrovy 325 semien

(0)
Objednávky (5)

Norli hrach je vysoko cukrový hrach s výborným jedlým strukom. Dosahuje 50 cm, rastliny majú veľa kvetov a tak vynikne aj v okrasnej záhrade. Bohatá produkcia jemných strukov bez membrán. Vhodné je pr..

4,60 €

Peul Heraut hrach manžetový sladký 85 g

(0)
Objednávky (3)

Peul Heraut  je veľmi skorá odroda manžetového hrášku. Rastlina dorastá do 120 cm, je odolná voči ľahkému mrazu a bohato rodiaca. Tvorí svetlo zelené, jemné struky, zber je vhodný pravidelný. Pestuje ..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 7 z 7 (1 stránok)