Petržlen Sluis Garden

Petržlen Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená petržlenu. Má silný, mrkve podobný koreň a šťavnaté stonky zakončené jednoduchými kučeravými listami. Petržlen sa považuje hlavne za diuretikum – močopudný prostriedok vhodný na ľadvinové problémy, rozpúšťanie ľadvinových kameňov, ďalej ako prostriedok povzbudzujúci trávenie a vypudzujúci plyny. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:

Berliner petržlen koreň 1650 semien

(0)
Objednávky (62)

Berliner petržlen sa pestuje hlavne pre koreň, ktorý sa podobá na malú kvaku. Chuť je niečo medzi kvakou a zelérom, na varenie sa používa hlavne do polievok a omáčok. Využíva sa aj za čerstva, nasekan..

1,90 €

Grune Perle Bio petržlen vňaťový kučeravý 700 semien

(0)
Objednávky (0)

Grüne Perle je vdačny kučeravy petržlen, vhodny pre pestovanie v záhrade aj v kvetináčoch. Je možné prezimovanie aj vďaka tomu, že pomaly vybieha do semena. Má jemnú arómu a atraktívnu farbu. Aby ste ..

2,40 €

Italian Giant-Hilmar Bio petržlen vňaťový hladkolisty aromaticky 760 semien

(0)
Objednávky (3)

Italian Giant-Hilmar petržlen patrí medzi vysoko aromatickú odrodu s väčšími listami a jemnou chutou. Chut je jemnejšia než má kučeravy petržlen. Pestovanie je možné aj v kvetináčoch, výsev na záhradu..

2,40 €

Petržlen vňaťový hladký 1200 semien

(0)
Objednávky (10)

Petržlen vňaťový ma jemne aromatickú chut, tmavo zelenú farbu, rovné listy. Oproti kučeravému petržlenu má vyššî obsah vody a esenciálnych olejov. Pestovanie je možné aj do kvetináča, vysev na záhradu..

1,90 €

Petržlen vňaťový kučeravý 1650 semien

(0)
Objednávky (0)

Petržlen vňaťový kučeravý má vybornú jemnú, korenistú chuť, vhodny do jedál, smoothie alebo na okrásu jedál. Čerstvy sa da zberat počas celého roka, pri zbere neodrežte srdiečko rastliny. Keď začne kv..

1,90 €

Xenon petržlen vňaťový kučeravý 1650 semien

(0)
Objednávky (2)

Xenon petržlen je je vylepšaná odroda bežného kučeravého petržlenu. Má zdravý rast, je tmavo-zelený a má vynikajúcu chuť. Dá sa zberať čerstvá počas celého roka, je vhodná na pestovanie aj v kvetináčo..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)