Amelie F1 vodnica biela nedrevnatie 50g

Amelie F1 vodnica biela nedrevnatie 50g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
42,75 €
Výrobca: Semo semená
Kód produktu: 8004
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Vodnica AMELIE F1 je skorá hybridná odroda s nízkou vňaťou, vhodná aj na rýchlenie v sklenníkoch či fóliovníkoch. Vysievame priamo na stanovište a potom jednotíme. Je veľmi vhodná na skladovanie. Snehovo biele buľvičky o priemere ...

Dostupné možnosti

Popis produktu

Vodnica AMELIE F1 je skorá hybridná odroda s nízkou vňaťou, vhodná aj na rýchlenie v sklenníkoch či fóliovníkoch. Vysievame priamo na stanovište a potom jednotíme. Je veľmi vhodná na skladovanie. Snehovo biele buľvičky o priemere 5 až 7 cm sú okrúhle a veľmi príjemnej sladkej máslovej chuti. Dĺžka vegetačnej doby je 45 až 50 dní. Odroda je vhodná nielen pre letné, ale aj na jarné výsevy. Nekvitne a nedrevnatie.

Pestovanie.

Nenáročná zelenina, ktorej sa darí vo všetkých zeleninárskych pôdach, najlepšie sa hodí pôdy stredne ťažké s primeranou vlhkosťou. Vyhovuje jej vlhšie ovzdušie. Vysievame od marca do konca augusta do riadkov vzdialených 30 cm a rastliny vyjednotíme na 15 cm. Pri vzchádzaní je nutno venovať pozornosť ochrane proti dřepčíkům a voškám. Vegetačná doba je 70 - 90 dní.

HTS 3 - 4 g.
1 g semena obsahuje 300 semien.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks
Aromas stálerodiaca jahoda kontajner
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks