Big Golden Star hloh veľkoplodý štepeny kontajner C2L

Big Golden Star hloh veľkoplodý štepeny kontajner C2L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (3)
20,00 €
Kód produktu: 190820210002
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Hloh Crataegus pinnatifida Big Golden Star patrí medzi novinky, má veľké plody, nazýva sa aj čínska mišpula. Je to prakticky beztŕnna rastlina. Spája sa s vysokými liečivými účinkami, hlavne pre nízky tlak, srdce a proti prechladnutiu. Nielen má l...

Popis produktu

Hloh Crataegus pinnatifida Big Golden Star patrí medzi novinky, má veľké plody, nazýva sa aj čínska mišpula. Je to prakticky beztŕnna rastlina. Spája sa s vysokými liečivými účinkami, hlavne pre nízky tlak, srdce a proti prechladnutiu. Nielen má liečivé plody, ale je i okrasný a chráni pred zlou energiou. Plody sú veľké (3-4cm),žlté kyslastej chuti so šťavnatou dužinou, možno ich dlhodobo skladovať. Dozrievajú v októbri, výborne využitie aj na sušenie, zaváranie.
Hloh je opadavý beztŕňový ker, dorastá do 3m. Najlepšie sa jej darí hlavne na južných a stredných polohách, ale je mrazuodolná a preto vhodná aj do vyšších polôh.
Na pôdu nie je náročná ani na vlahu, vhodná je aj bežna zemina, bez veľkých dávok hnojív. Hloh znáša aj sucho, slnečné a chránené stanovište. Ak si ho chcete udržať v nižšom tvare, je nenáročný na rez. Pre zapestované korunky nie je rez potrebný. Vysádza sa 3 m od seba.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm