-33%
Carre Rouge Photinia Fraseri Červienka ker kontajner P12cm

Carre Rouge Photinia Fraseri Červienka ker kontajner P12cm

Počet hodnotení: 0 Objednávky (174)
3,00 € 4,50 €
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 010920220001
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Carre Rouge Photinia Fraseri Červienka stálozelený ker je žiarivo červená odroda, má vzpriamený vzrast. Jeho listy sú viac oválneho tvaru, veľmi skoro na jar sa objavia žiarivo červené mladé listy, ktoré nám oživia záhradu po zime.Počas jari kvitn...
Minimálne množstvo pre objednávku: 10 ks

Popis produktu

Carre Rouge Photinia Fraseri Červienka stálozelený ker je žiarivo červená odroda, má vzpriamený vzrast. Jeho listy sú viac oválneho tvaru, veľmi skoro na jar sa objavia žiarivo červené mladé listy, ktoré nám oživia záhradu po zime.Počas jari kvitnú drobné biele kvietky, neskôr nasledujú červené bobule. Dorastá do veľkosti 1,5 až 2,5m.

Photinia červienka patrí medzi atraktívne a ľahko pestovateľné kry. Je stálo zelený, kompaktný, aj bez dodatočného zostrihovania. Listy sú lesklé tmavo zelené. Najkrajšie sú pri rašení, kedy sa mladé líśtky zafabujú do žiarivej vínovo červenej farby. Pre dosiahnutie trvalešieho efektu červených listov, môžeme rastliny koncom jari zostrihnúť. Rašenie mladých listov sa deje minimálne 2 x za sezónu. Mrazuvzdorná . Photinie vyžadujú vlhké ale nie premokrené výživné pôdy na chránenom stanovišti. V zime keď nemrzne ich sem tam polejeme. V prípade zimného omrznutia ich hlbšie orežeme a bohato obrastú.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks kontajner
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks