Shadow trávne osivo Barenbrug tieň slnko

Shadow trávne osivo Barenbrug tieň slnko

Počet hodnotení: 0 Objednávky (9)
11,00 €
Výrobca: Barenbrug
Kód produktu: 141220200005
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Trávna zmes Shadow ja odolná na slnku aj v tieni, zabraňuje rastu machu, vytvára hustý trávnik. Je to zmes veľmi vhodná na tienisté plochy. Pre trávniky, z ktorých sa možno tešiť dlhé roky a dobrá odolnosť proti opotrebeniu. Zabraňuje ra...

Dostupné možnosti

Popis produktu

Trávna zmes Shadow ja odolná na slnku aj v tieni, zabraňuje rastu machu, vytvára hustý trávnik. Je to zmes veľmi vhodná na tienisté plochy. Pre trávniky, z ktorých sa možno tešiť dlhé roky a dobrá odolnosť proti opotrebeniu.

Zabraňuje rastu machu

Vytvorením hustého trávnika aj v tienistých oblastiach zmes osiva Shadow zabraňuje prieniku machu do týchto oblastí. Takže celý váš trávnik bude tvorený trávou, dokonca aj v tienistých častiach.

Hustý trávnik

Odrody obsiahnuté v zmesi Shadow vytvoria hustý trávnik a zabránia tvorbe holých miest, preto je táto zmes osiva veľmi vhodná na trávniky aj rekreačné plochy.

Zmes veľmi vhodná na tienisté plochy

Ako naznačuje jej názov, zmes Shadow je veľmi vhodná na tienisté plochy. Pri vývoji tejto zmesi sme sa zamerali na výber odrôd, ktoré dobre rastú aj v tienistých oblastiach. Nie bezdôvodne je zmes Shadow ideálnou trávnou zmesou na použitie v tienistých oblastiach. Zmes Shadow možno používať mnoho rokov, pretože vytvára trávniky, z ktorých sa budete tešiť veľmi dlho.

Dobrá odolnosť proti opotrebeniu                                                                                                                                                                                                                         Okrem odrôd dobre znášajúcich tieň, zmes Shadow obsahuje aj odrody s dobrou odolnosťou proti opotrebeniu, čo ju robí veľmi vhodnou pre rekreačné plochy. Deti sa budú môcť do sýtosti hrať aj na tienistých častiach trávnika zo zmesi Shadow.

Víťaz ceny za inovácie Zmes Shadow obsahuje odrodu Barcampsia.

Pri jej predstavení táto odroda získala cenu za inovácie za kombináciu vysokej znášanlivosti tieňa, rastu skoro na jar, rýchleho klíčenia a za to, že veľmi dobre znáša tuhé zimy.

Špecifikácie

Výsev/100 m²: 2,5 – 3 kg

Výška kosenia: od 15 mm

Rýchlosť vzchádzania: normálna

Potreba dusíka: normálna

Rýchlosť rastu: normálna

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Compacta marhuľa  samoopelivá letná prostokorenná podpník myrobalán
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks