Gardenberry F1 rajčiak kolíkový jahodový červený 10 semien

Gardenberry F1 rajčiak kolíkový jahodový červený 10 semien

Počet hodnotení: 0 Objednávky (41)
4,28 €
Výrobca: Semo semená
Kód produktu: 5474
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Kolíkové.Jahodové, aromatické plody.   Vlastnosti odrody. Kolekcia PRE MLSNÉ JAZÝČKY - Gardenberry F1 sú lahôdkové tyčkové rajčiny z japonského šľachtenia s drobnými plody v tvaru jahôd o váhe 15 – 20 g, sú dužinaté...

Popis produktu

Kolíkové.Jahodové, aromatické plody.

 

Vlastnosti odrody.

Kolekcia PRE MLSNÉ JAZÝČKY - Gardenberry F1 sú lahôdkové tyčkové rajčiny z japonského šľachtenia s drobnými plody v tvaru jahôd o váhe 15 – 20 g, sú dužinaté a veľmi aromatické.

Pestovanie.

Rajčiaky sú náročnou kultúrou, vyžadujú starostlivú agrotechniku. Vyžadujú teplú a chránenú lokalitu. Pôdu na jeseň vyhnojíme. Na predpestovanie sadby robíme výsev v marci. V štádiu začiatku tvorby pravých listov rastliny prepikýrujeme. Do nevykúrených rýchliarni vysádzame v druhej polovici apríla, von na záhon po 15. máji, 3 - 4 rastliny na m2. Kolíkové odrody počas vegetácie vysádzame k opore a odstraňujeme bočné výhony z pazúch listov. Zaistíme pravidelnú zálievku v dlhších časových intervaloch. Najväčšia spotreba vody nastáva v dobe tvorby plodov, menšia spotreba vody je počas zretia plodov. Zalievame vždy po zbere, aby sa znížilo nebezpečenstvo praskania plodov. Výhodná je zálievka podmokom.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Compacta marhuľa  samoopelivá letná prostokorenná podpník myrobalán
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks