Emperol F1 cuketa svetlá Baby plody

Emperol F1 cuketa svetlá Baby plody

Počet hodnotení: 0 Objednávky (25)
1,86 €
Výrobca: Semo semená
Kód produktu: 26122019001
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Cuketa EMPEROL F1 je rovnomerne plodiaca odroda s kratšími (15 až 20 cm) valcovitými, tupo zakončenými plodmi bielo zelenej farby s jemnou sieťovanou šupkou. Vysievame priamo na stanovište. Doporučený spon je 100-150 cm. Zberáme p...

Dostupné možnosti

Popis produktu

Cuketa EMPEROL F1 je rovnomerne plodiaca odroda s kratšími (15 až 20 cm) valcovitými, tupo zakončenými plodmi bielo zelenej farby s jemnou sieťovanou šupkou. Vysievame priamo na stanovište. Doporučený spon je 100-150 cm. Zberáme postupne.  Je to skorá odroda, vegetačná doba je 60 dní od výsevu do prvého zberu, veľmi výnosná a určená najmä pre zber mladých lahôdkových baby plodov, ktoré sú veľmi jemné, zvlášť vhodné na grilovanie a pečenie.

Pestovanie.

Tekviciam a cuketám se najlepšie darí na stredne ťažkých, humóznych pôdach, dostatočne zásobené živinami. Podľa možnosti ich zaraďujeme do prvej trate. Vyžadujú slnečné polohy chránené pred silnými vetrami. Najvhodnejší je priamy výsev v polovici mája.
Plody cukiet zberáme v mladom štádiu v dĺžke 15 - 25 cm. Pravidelným zberom zaistíme stálu násadu plodov až do jesene. Dozrievajúce plody ponechané na rastline blokujú tvorbu ďalších mladých plodov.
Cukety netrpia plesňou uhorkovou. V polovici augusta môže porast napadnúť múčnatka, proti nej môžeme účinne zasiahnúť prípravkami uvedenými v metodike pre ochranu rastlín.
 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks