Kristalon pre muškáty koncentrát vo flaši 200 g

Kristalon pre muškáty koncentrát vo flaši 200 g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
4,00€
Kód produktu: 20022021011
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Kristalon je kryštalický koncentrát vo flaši, vodorozpustné ES hnojivo, rýchloúčinné, v praktickom balení. Balenie je revolučné, uľahčuje jeho použitie, je bezpečnejšie a rýchlejšie. Je špeciálne vytvorení pre muškáty vďaka jeho unikátnemu zloženi...

Popis produktu

Kristalon je kryštalický koncentrát vo flaši, vodorozpustné ES hnojivo, rýchloúčinné, v praktickom balení. Balenie je revolučné, uľahčuje jeho použitie, je bezpečnejšie a rýchlejšie. Je špeciálne vytvorení pre muškáty vďaka jeho unikátnemu zloženiu a aktivátoru kvetín, udržuje rastliny v intenzívnom rastu, so silnými a dlhými výhonmy. Dodáva rastlinám potrebné vitamíny na zdravý koreňový systém, na bohaté kvitnutie, a zvyšuje ochranu proti nežiadúcim škodcom a chorobám. Ochraňuje rastliny pred žltnutím listov. Hnojivo je vhodné všetky druhy pokojových rastlín. 

Zloženie:  17% N + 6% P + 25% K + 6% S + mikroprvky

Dávkovanie: Zalievajte na mierne vlhký substrát, alebo do zásobnej misky. Vhodné aj na použitie vo forme postreku, v tomto prípade použitie je v polovičnej koncentrácií, a neprihnojujte listy na priamom slnku. V úvahu pri hnojení zoberte aj pôdu, jej zásobu živín, ​a koľko bude potrebovať. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová multiplat 10ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks
Aprimira marhuľa mirabelka  kríženec
Aromas stálerodiaca náhrada Albion multiplat 10ks