Kristalon pre okrasné dreviny 500 g

Kristalon pre okrasné dreviny 500 g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (1)
5,00€
Kód produktu: 20022021013
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Kristalon Gold je kryštalické vodorozpustné ES hnojivo, rýchloúčinné, v balení po 500 g. Špecialne vytvorené pre okrasné dreviny v období ich vegetácie, na konci septembra. Vďaka jeho unikátnemu zloženiu udržuje rastliny v intenzívnom rastu, so si...

Popis produktu

Kristalon Gold je kryštalické vodorozpustné ES hnojivo, rýchloúčinné, v balení po 500 g. Špecialne vytvorené pre okrasné dreviny v období ich vegetácie, na konci septembra. Vďaka jeho unikátnemu zloženiu udržuje rastliny v intenzívnom rastu, so silnými a dlhými výhonmy. Dodáva rastlinám potrebné vitamíny na zdravý koreňový systém, na bohaté kvitnutie, a zvyšuje ochranu proti nežiadúcim škodcom a chorobám. Ochraňuje rastliny pred žltnutím listov a ihličia. Medzi ďalšie výhody patrí udržovanie rovnomerného rastu, vďaka nízkemu obsahu soli, a má antichlorotické účinky, vďaka obsahu horčíku a mikroprvkom.

Zloženie: 17% N + 6% P + 18% K + 2% Mg + mikroprvky

Dávkovanie: Zalievajte na mierne vlhký substrát, alebo do zásobnej misky. Vhodné aj na použitie vo forme postreku, v tomto prípade použitie je v polovičnej koncentrácií, a neprihnojujte listy na priamom slnku. V úvahu pri hnojení zoberte aj pôdu, jej zásobu živín, ​a koľko bude potrebovať. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová multiplat 10ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks
Aprimira marhuľa mirabelka  kríženec
Aromas stálerodiaca náhrada Albion multiplat 10ks