Berberis thunbergii dráč C2L/ 25-30

Berberis thunbergii dráč C2L/ 25-30

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 140420003
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Berberis thunbergii dráč je krásny doplnok do záhrady, má krásne zelené sfarbenie a pomalý vzrast, ker dorastá do 1m. Je vyborný do živých plotov. Na jeseň sa mení sfarbenie do žlto-červena. Ker má krásne oranžové kvety, ktoré kvitnú počas leta a ...

Popis produktu

Berberis thunbergii dráč je krásny doplnok do záhrady, má krásne zelené sfarbenie a pomalý vzrast, ker dorastá do 1m. Je vyborný do živých plotov. Na jeseň sa mení sfarbenie do žlto-červena. Ker má krásne oranžové kvety, ktoré kvitnú počas leta a neskôr dozrievajú dekoratívne červené bobule v období jesene. Tie sa tvoria aj počas zimy až do jari. Táto odroda je opadavá.

Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá
Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks
Evie 2 jahody stálerodiace kontajner P9 1 ks