Berberis thunbergii dráč C2L/ 25-30

Berberis thunbergii dráč C2L/ 25-30

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 140420003
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Berberis thunbergii dráč je krásny doplnok do záhrady, má krásne zelené sfarbenie a pomalý vzrast, ker dorastá do 1m. Je vyborný do živých plotov. Na jeseň sa mení sfarbenie do žlto-červena. Ker má krásne oranžové kvety, ktoré kvitnú počas leta a ...

Popis produktu

Berberis thunbergii dráč je krásny doplnok do záhrady, má krásne zelené sfarbenie a pomalý vzrast, ker dorastá do 1m. Je vyborný do živých plotov. Na jeseň sa mení sfarbenie do žlto-červena. Ker má krásne oranžové kvety, ktoré kvitnú počas leta a neskôr dozrievajú dekoratívne červené bobule v období jesene. Tie sa tvoria aj počas zimy až do jari. Táto odroda je opadavá.

Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks kontajner
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks