Alice Ďatelina plazivá Trifolium repens 250g

Alice Ďatelina plazivá Trifolium repens 250g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (61)
7,20 €
Výrobca: Barenbrug
Kód produktu: 1704
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Ďatelina plazivá. 250 g. Vlastnosti odrody. Ďatelina plazivá Alice je droda s veľkými listami, vybraná špeciálne za účelom vysokých výnosov a lepšieho spásania vzhľadom na veľkosť listov. Vyznačuje sa najlepším jarným rastom ...

Popis produktu

Ďatelina plazivá. 250 g.

Vlastnosti odrody.

Ďatelina plazivá Alice je droda s veľkými listami, vybraná špeciálne za účelom vysokých výnosov a lepšieho spásania vzhľadom na veľkosť listov. Vyznačuje sa najlepším jarným rastom spomedzi všetkých ostatných odrôd tejto kategórie, vďaka čomu prináša výnimočné výnosy počas prvej jarnej kosby. Je veľmi agresívna odroda, ktorá odoláva intenzívnym systémom pastvinného hospodárstva. Vzhľadom na jej dobrú odolnosť voči zime a výnimočnú konkurencieschopnosť, táto odroda dokáže v TTP vydržať dlhé obdobia.

Pestovanie.

Ďatelina plazivá rastie na pastvinách a úhoroch. Jej korene dokážu preniknúť do zeme až do hĺbky 1 metra, čo ju robí menej náchylnou na sucho. Ďatelina fi xuje vzdušný dusík v pôde, ktorý sa neskôr stáva dostupným pre trávnaté rastliny. V rámci svojho šľachtiteľského programu ďateliny plazivej spoločnosť Barenbrug kladie dôraz na nasledovné hlavné vlastnosti: úrodnosť, vytrvalosť, odolnosť voči zime, odolnosť voči chorobám a rýchle obrastanie. Pri výsadbe použijeme 200 g osiva na 130 m2.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Compacta marhuľa  samoopelivá letná prostokorenná podpník myrobalán
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks