Amstelveen bereberis frikartii dráč C2L

Amstelveen bereberis frikartii dráč C2L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (1)
8,00 €
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 070420004
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Amstelveen bereberis frikartii dráč patrí medzi významné stálozelené odrody vďaka svojím dekoratívnym vlastnostiam. Je to nízky ker a dobrý pri výsadbe nízkych živých plotov, aj vďaka svojmu vzpriamenému vzrastu. Dorastá do výšky 1m a šírky 1.5m. ...

Popis produktu

Amstelveen bereberis frikartii dráč patrí medzi významné stálozelené odrody vďaka svojím dekoratívnym vlastnostiam. Je to nízky ker a dobrý pri výsadbe nízkych živých plotov, aj vďaka svojmu vzpriamenému vzrastu. Dorastá do výšky 1m a šírky 1.5m. Jeho listy su lesklé, kopijovitého tvaru, niektoré sa sfarbujú počas jeseni do červena, čím vytvárajú krásny mix. Na jar kvitnú žlté kvety, ktoré neskôr dopĺňajú  dekoratívne tmavo modré až čierne bobule. Tieto bobule sa tvoria od konca leta, začiatkom jesene až do jari.

  Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.     

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks kontajner
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks