Broskyne odrody stromy

Broskyne odrody stromy

VALENTÍNSKA AKCIA OD 11. DO 14. FEBRUÁRA.

Broskyne v nedávnych časoch dosť odrádzali na pestovanie záhradkárov, hlavne veľká náročniosť na ošetrovanie proti kučeravosti listov. Už sa zdá, že sa blýska na lepšie časy príchodom novýc odrôd odolných a až skoro rezistentných na túto nepríjemnú chorobu. Ponúkame ich na predaj už v dosť širokom sortimente.

Aj čo sa týka nových podpníkov, sú oveľa odolnejšie ako tie staré, Či už je to GF 677, Adesoto, St.Julien a iné. Tvarovanie všetkých odrôd broskýň na akomkoľvek podpníku je skoro rovnaké.

Prostokorenné stromky a výpestky baloch predávame neskoro na jeseň (aj keď podľa niektorých je to výhodnejšie na jar, ale keďže prakticky všetky školky vyorávajú na jeseň, z nášho pohľadu je jeseň tiež vhodná) a na jar. Výpestky vysadené v kvetináčoch (kontajnerované) predávame počas celej sezóny.

Zobrazenie mriežky:

Albatros broskyňa prostokorenná podpník GF677

(0)
Objednávky (21)

Odroda broskyne Albatros má zeleno bielu dužinu sladkastej chuti,dozrieva stredne skoro až skoro. Plod je guľovitý, farba šupky je svetlozelená s karmínovočerveným líčkom. Chuť je veľmi dobre aromatic..

13,00 €

Benedicte broskyňa neskorá odolná

(0)
Objednávky (29)

Broskyňa Benedicte je odolná voči kučeravosti listov (pár lístkov čo ju napadne stačí odtrhnúť) , má bujný vzrast, je vysoko úrodná, samoopelivá. Zreje koncom augusta až začiatkom septembra, plody sú ..

24,00 €

Cresthaven broskyňa neskorá

(0)
Objednávky (31)

Odroda broskyne Cresthaven má žiarivo červené líčko, stredné až veľké plody. Dužina je žltá, sladká, aromatická, lahodná, dobre oddeliteľná od kôstky. Zreje začiatkom septembra, úroda je vysoká a prav..

13,00 €

Dixired broskyňa samoopelivá prostokorenná podpník Rakoniewicka

(0)
Objednávky (2)

Odroda broskyne Dixired má stredne veľké plody, svetlej farby s červeným zafarbením vrchom. Chuť je sladká a veľmi osviežujúca.  Dužina je žltá, slabo oddeliteľná od kôstky, dozrieva v polovici júla a..

12,00 €

Fairhaven broskyňa samoopelivá prostokorenná podpník marhuľa Rakovského

(0)
Objednávky (14)

Broskyňa Farihaven nenáročná samoopelivá stredne skorá odroda s veľkými plodmi, ktorej prednosťou je úrodnosť a odolnosť voči nízkym teplotám...

11,00 €

Flamin Fury broskyňa stredne skorá prostokorenná podpník GF677

(0)
Objednávky (4)

Novinka medzi broskyňami Flamin Fury má obrovské plody dozrievajúce začiatkom augusta, 5 dní po odrode Redhaven. Je to samoopelivá odroda. Táto pozoruhodná a vynikajúca odroda dosahuje vysoké úrody. Š..

14,00 €

Flamingo broskyňa stredne neskorá

(0)
Objednávky (22)

Broskyňa Flamingo je stredne skorá odroda, má jasne červenej farby plody, stredne veľké, symetrické plody, dužina je žltá, šťavnatá, harmonickej a sladkokyslej chuti, dobre oddelitelná od kôstky, dozr..

13,00 €

Flavorcrest broskyňa samoopelivá kontajner C7,5

(0)
Objednávky (0)

Populárna broskyňa Flavorcrest pôvodom z ameriky so žltou dužinou, ktorá ide ľahko od kôstky. Plody dozrievajú koncom júna až začiatkom júla. Plody sú, stredne veľké až veľké s pevnou dužinou a výborn..

28,00 €
-10%

Ornella placatá sendvičová broskyňa prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (0)

Broskyňa Ornella placatá, sendvičová patrí medzi novinky jesene 2017. Táto odroda má žltú dužinu, plody sú veľké s plnou chuťou...

22,50 € 25,00 €

Platicarpa broskyňa placatá

(0)
Objednávky (15)

Broskyňa Platicarpa má ploché, sendičové plody. Je to stredne skorá odroda, má veľké plody s bielou, šťavnatou dužinou, chuť je sladká, aromatická a voňavá. Odroda je stredne odolná na hubové choroby ..

14,00 €

Platiforone broskyňa placatá letná

(0)
Objednávky (0)

Broskyňa Platiforone je moderná odroda s chutnými placatými plodmi. Červené plody, chuť majú sladkú, dužinu šťavnatú, aromatickú sfarbenú do zlato-oranžova. Rastlina je robustná, samoopelivá, dozrieva..

40,00 €

Plochá sendvičová broskyňa podpník st.Julian prostokorenná

(0)
Objednávky (0)

Broskyňa Plochá, sendvičová - popis bude pridaný čoskoro..

18,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 42 (4 stránok)