Broskyne odrody stromy

Broskyne odrody stromy

Broskyne v nedávnych časoch dosť odrádzali na pestovanie záhradkárov, hlavne veľká náročniosť na ošetrovanie proti kučeravosti listov. Už sa zdá, že sa blýska na lepšie časy príchodom novýc odrôd odolných a až skoro rezistentných na túto nepríjemnú chorobu. Ponúkame ich na predaj už v dosť širokom sortimente.

Aj čo sa týka nových podpníkov, sú oveľa odolnejšie ako tie staré, Či už je to GF 677, Adesoto, St.Julien a iné. Tvarovanie všetkých odrôd broskýň na akomkoľvek podpníku je skoro rovnaké.

Prostokorenné stromky a výpestky baloch predávame neskoro na jeseň (aj keď podľa niektorých je to výhodnejšie na jar, ale keďže prakticky všetky školky vyorávajú na jeseň, z nášho pohľadu je jeseň tiež vhodná) a na jar. Výpestky vysadené v kvetináčoch (kontajnerované) predávame počas celej sezóny.

Zobrazenie mriežky:
Bude september

Benedicte broskyňa neskorá odolná kučeravosti Kontajner C10L podpník St. Julien

(0)
Objednávky (69)

Broskyňa Benedicte je odolná voči kučeravosti listov (pár lístkov čo ju napadne stačí odtrhnúť) , má bujný vzrast, je vysoko úrodná, samoopelivá. Zreje koncom augusta až začiatkom septembra, plody sú ..

32,00 €

Flamingo broskyňa stredne neskorá podpník Mandžuská prostokorenná

(0)
Objednávky (4)

Broskyňa Flamingo je stredne skorá odroda, má jasne červenej farby plody, stredne veľké, symetrické plody, dužina je žltá, šťavnatá, harmonickej a sladkokyslej chuti, dobre oddelitelná od kôstky, dozr..

17,00 €

Ornella placatá sendvičová broskyňa prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (1)

Broskyňa Ornella placatá, sendvičová patrí medzi novinky jesene 2017. Táto odroda má žltú dužinu, plody sú veľké s plnou chuťou...

25,00 €

Redhaven broskyňa chutná klasická 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L

(0)
Objednávky (6)

Broskyňa Redhaven má karmínovočervené líčko, stredne veľké až veľké plody. Dužina je žltá, pri kôstke načervenalá, chutná, dobre oddeliteľná od kôstky. Chuť je aromatická, sladko-kyslá. dozrieva začia..

32,00 €
Bude september

Revita broskyňa neskorá odolná samoopelivá kontajner C10L podpník St. Julien

(0)
Objednávky (21)

Broskyňa Revita nová odroda, je odolná voči kučeravosti listov, má bujný vzrast, je vysoko úrodná a pravidelná, uvádzaná ako samoopelivá, ale vhodnejšie je mať opeľovača. Odroda zreje v strede až konc..

32,00 €

Royal Glory broskyňa letná podpník Adesoto prostokorenná

(1)
Objednávky (42)

Broskyňa Royal Glory zreje 2 dni pred Redhavenom a má veľké predpoklady túto odrodu nahradiť. Royal Glory má veľmi veľké plody intenzívne tmavo červenej farby s oranžovou pevnou dužinou, veľmi dobre s..

24,00 €

Suncrest broskyňa neskorá odolná kontajner C10L podpník St. Julien

(0)
Objednávky (29)

Broskyňa Suncrest je neskorá odroda, kríženec AlamarxGold Dust, dozrieva 30 dní po Redhaven, v septembri. Má stredne veľké až veľké plody, atraktívnej karmínovočervenej farby s ľahodnou, aromatickou c..

32,00 €

Symphonie broskyňa neskorá odolná prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (91)

Broskyňa Symphonie je novinka, veľkoplodá odroda ( priemerná hmotnosť plodu 170-200g ) s pevnou dužinou veľmi dobrej aromatickej chuti.  Šupka odrody je prekrytá žiarivo červeným líčkom, kôstka sa dob..

27,00 €
Nie je skladom

Albatros broskyňa prostokorenná podpník GF677

(0)
Objednávky (33)

Odroda broskyne Albatros má zeleno bielu dužinu sladkastej chuti,dozrieva stredne skoro až skoro. Plod je guľovitý, farba šupky je svetlozelená s karmínovočerveným líčkom. Chuť je veľmi dobre aromatic..

Na sklade

Amsden broskyňa letná samoopelivá kontajner C7 podpník GF677

(0)
Objednávky (1)

Letná broskyňa Amsden má chutné , stredne veľké plody , ktoré majú pomerne pikantnú chuť. Dužina je bielo-žltá, šťavnatá so sladkou chuťou a jemne korenistou. Dozrievajú v období júla až augusta .Nara..

Nie je skladom

Avalon Pride broskyňa odolná podpník adesoto prostokorenná

(0)
Objednávky (99)

Avalon Pride je nová odroda broskyne z USA, ktorá má vysokú odolnosť voči kučeravosti listov broskýň. Dozrieva skoršie, asi koncom júla, ale záleží tiež na stanovišti. Stredne veľké až veľké plody maj..

Nie je skladom

Baby Gold broskyňa neskorá

(0)
Objednávky (0)

Odroda broskyne Baby Gold je neskorá letná, má stredne veľké až veľké plody, sfarbené do červena. Je vhodná aj do menej výživnej pôdy, odolná odroda. Jej plody dozrievajú v strede augusta.  Plody má s..

Zobrazenie 1 až 12 z 48 (4 stránok)