Corado Corrado F1 Cibuľka sadzačka super úrodná 500g

Corado Corrado F1 Cibuľka sadzačka super úrodná 500g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (187)
Výrobca: Agrona
Kód produktu: 6066
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Ozimná cibuľa. Vlastnosti odrody. Cibuľka Corado Corrado F1 je pekná, okrúhla, žltá cibuľa, vysoko úrodná, úrodnejšia ako Všetana. Vhodná na jarnú výsadbu aj jesennú výsadbu, na prezimovanie aj uskladnenie. Má hrubšiu šupku, ...

Popis produktu

Ozimná cibuľa.

Vlastnosti odrody.

Cibuľka Corado Corrado F1 je pekná, okrúhla, žltá cibuľa, vysoko úrodná, úrodnejšia ako Všetana. Vhodná na jarnú výsadbu aj jesennú výsadbu, na prezimovanie aj uskladnenie. Má hrubšiu šupku, ktorá predlžuje možnosti skladovania. Corado F1 má tiež veľmi silný koreňový systém a tak môže odolávať suchým obdobiam. Veľmi málo vybieha do kvetu.

Pestovanie. 

Úbytok váhy nemá vplyv na kvalitu a pčcet cibúľ v balení. Skladujte v suchu. Nemorená. Na meter štvorcový vysadzujeme 100 - 300 g cibuliek. Cibule pestované zo sadzačky majú oproti priamo siatej cibule horšiu skladovateľnosť, ale podstatne skorší zber. Vysádzame na pôdach ľahšieho typu, neznáša hnojenie maštalným hnojom. Sadíme na jeseň alebo na jar v marci až apríli tak, aby koniec krčku mierne vyčnieval nad povrch záhonu do sponu 20 - 30 cm x 4 - 8 cm.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks