Cristal F1 paradajka rezistentná veľmi skorá 100 semien

Cristal F1 paradajka rezistentná veľmi skorá 100 semien

Počet hodnotení: 0 Objednávky (5)
20,65 €
Výrobca: Clause
Kód produktu: 200220230001
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Cristal F1 je kolíková veľmi skorá paradajka s výbornou sladkou chuťou a s vysokou rezistentnosťou voči väčšine chorôb rajčiakov. Na zvýšenie odolnosti paradajok proti hubovým infekciám môžete pou...

Popis produktu

Cristal F1 je kolíková veľmi skorá paradajka s výbornou sladkou chuťou a s vysokou rezistentnosťou voči väčšine chorôb rajčiakov. Na zvýšenie odolnosti paradajok proti hubovým infekciám môžete použiť minerálne hnojivá obsahujúce draslík, horčík, dusík. Má plody s hmotnosťou 120 - 160 gramov, okrúhle, rovnomerné, husté, červené vnútri a zvonka, jednotnej farby a rovnakej veľkosti. Šupka je tenká. Paradajky tejto odrody nie sú náchylné na praskanie. Obdobie od zasiatia semien do pôdy po dozretie prvých plodov je 90 - 105 dní. Každé kvetenstvo má 8-10 plodov. „Crystal F1“ je vysoko výnosná odroda. Je vhodná na čerstvú konzumáciu, v šalátoch a osvedčila sa v domácej konzervácii.

Stojí to za vyskúšanie pestovať vrúbľovanú zeleninu pre viacero výhod. Hlavne pre silnejší rast, vyššie úrody, vyššiu odolnosť - rezistenciu voči chorobám. Pri sadení treba dávať pozor, aby bolo miesto štepenia nad zeminou.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Bravura jahoda stálerodiaca málo náchylna multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Compacta marhuľa  samoopelivá letná prostokorenná podpník myrobalán