Cristal F1 paradajka rezistentná veľmi skorá 250 semien

Cristal F1 paradajka rezistentná veľmi skorá 250 semien

Počet hodnotení: 0 Objednávky (1)
48,50 €
Kód produktu: 200220230001
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Cristal F1 je kolíková veľmi skorá paradajka s výbornou sladkou chuťou a s vysokou rezistentnosťou voči väčšine chorôb rajčiakov. Na zvýšenie odolnosti paradajok proti hubovým infekciám môžete pou...

Popis produktu

Cristal F1 je kolíková veľmi skorá paradajka s výbornou sladkou chuťou a s vysokou rezistentnosťou voči väčšine chorôb rajčiakov. Na zvýšenie odolnosti paradajok proti hubovým infekciám môžete použiť minerálne hnojivá obsahujúce draslík, horčík, dusík. Má plody s hmotnosťou 120 - 160 gramov, okrúhle, rovnomerné, husté, červené vnútri a zvonka, jednotnej farby a rovnakej veľkosti. Šupka je tenká. Paradajky tejto odrody nie sú náchylné na praskanie. Obdobie od zasiatia semien do pôdy po dozretie prvých plodov je 90 - 105 dní. Každé kvetenstvo má 8-10 plodov. „Crystal F1“ je vysoko výnosná odroda. Je vhodná na čerstvú konzumáciu, v šalátoch a osvedčila sa v domácej konzervácii.

Stojí to za vyskúšanie pestovať vrúbľovanú zeleninu pre viacero výhod. Hlavne pre silnejší rast, vyššie úrody, vyššiu odolnosť - rezistenciu voči chorobám. Pri sadení treba dávať pozor, aby bolo miesto štepenia nad zeminou.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks
Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 10cm