Čučoriedky kanadské veľkoplodé

Čučoriedky kanadské veľkoplodé

Čučoriedky majú v poslednej dobe veľký rozmach pestovania. Najviac je známa z lesov a voľnej prírody, je to nenáročné ovocie bez postrekov na obhospodorovanie. Sú náročné jedine na pôdu, potreba kyslej pôdy. Plody sú modré bobule s vysokým obsahom vitamínov a neoceniteľný vplyv na ľudský organizmus. Dozrievajú od začiatku júla do konca septembra v závislosti od odrody. 

Zobrazenie mriežky:

Berkeley čučoriedka poloskorá veľmi veľké plody

(0)
Objednávky (22)

Čučoriedka Berkeley má vysoký obsah nutričných látok a vysoké úrody. Kry sú 1,5 - 1,7 m vysoké, tvorené hrubšími konármi rozložitého rastu, rodí na dlhších redších strapcoch. Bobule sú veľmi veľké, pe..

13,00 €

BerryBux čučoriedka kanadská zakrslá stredne veľké plody kontajner P10cm / veľkosť 10-15cm

(0)
Objednávky (0)

BERRYBUX je druh zakrslej kanadskej čučoriedky, vhodná do nádob na terasy a balkóny, dorastá do veľkosti max. 60 cm. Zberáme v letných mesiacoch júl a august. Stredne veľké bobule sú sladkej chuti...

10,00 €

Bluecrop čučoriedka poloskorá stredne veľké plody

(0)
Objednávky (39)

Čučoriedka Bluecrop vytvára pevné, vzrastné, vzpriamené 1,5 - 1,7 m vysoké kry, plody rastú na dlhších, kompaktných strapcoch. Bobule sú stredne veľké až veľké, pevné, guľato-oválne, jasnomodré, jemne..

13,00 €

Bluejay čučoriedka stredne skorá veľké plody

(0)
Objednávky (6)

Čučoriedka Bluejay má veľké plody, je stredne skorá odroda. Tmavomodré Bobule majú hromadnejšie dozrievanie, majú sladkokyslú a aromatickú chuť. Rodí zároveň s odrodou Bluecrop. Patrí medzi najmrazuod..

6,00 €

Blueray čučoriedka stredne skorá svetlomodré bobule

(0)
Objednávky (21)

Čučoriedka Blueray má kompaktný rast, veľké, svetlomodré bobule, sú odolné voči popraskaniu. Chuť majú sladkokyslú, výborné na priamy konzum. Jeho listy sú lesklé , tmavo zelenej farby a na jeseň sa s..

5,50 €

Brigitta čučoriedka stredne skorá šťavnaté bobule

(0)
Objednávky (4)

Čučoriedka Brigitta je známa pre svoje kvalitné, veľké, pevné a šťavnaté bobule s mierne kyslou chuťou. Dozrievajú v polovici leta, je to stredne skorá odroda a sú veľmi dobre aj na skladovanie. Plody..

13,00 €

Chandler čučoriedka stredne skorá obrovske plody

(0)
Objednávky (27)

Čučoriedka Chandler patrí medzi čučoriedky s najväčšími plodami a dlhým obdobím zberu. Odroda má vysokú a pravidelnú úrodnosť, je vysoko mrazuodolná aj do -34C. Dozrieva stredne skoro tmavomodré plody..

6,00 €
Na dotaz

Coville čučoriedka neskorá veľké tmavo-modré bobule

(0)
Objednávky (8)

Čučoriedka Coville je vzpriamený ker, ktorý má veľké tmavo-modré bobule, so sladkou chuťou a dozrievajú neskôr. Listy su eliptického tvaru a počas jesene sa sfarbujú do pestrých farieb . ..

Darrow čučoriedka neskorá obrovské plody

(0)
Objednávky (25)

Čučoriedka Darrow z pestovaných odrôd má najväčšie bobule, ktoré sú pevné, guľato-sploštené, jasnomodré, s výraznou kyslasto-sladkou chuťou, dozrievajú od konca júla do konca augusta, úrody sú v rozsa..

11,00 €
Na dotaz

Dixi čučoriedka neskorá sladká aromatická

(0)
Objednávky (18)

Čučoriedka Dixi má pomalší vzrast a v dospelosti dorastá do výšky a šírky 1,5 - 1,8 m, guľaté veľké 2 cm plody veľmi chutné so sladkou aromatickou chuťou, svetlomodrej až tmavomodrej farby. Patrí medz..

Duke čučoriedka skorá aromatická sladkokyslá

(0)
Objednávky (18)

Čučoriedka Duke je vzpriamený , opadavý ker, má svetlo modré bobule strednej veľkosti. Dozrieva skoro v polovici leta, 2 týždne pred Bluecrop, už na začiatku júla. Chuť je aromatická, sladkokyslá. Jeh..

13,00 €
Na dotaz

Earliblue čučoriedka stredne skorá veľmi veľké plody

(0)
Objednávky (23)

Čučoriedka Earliblue ker rastie silno, velmi odolný na mráz , plody sú veľké až veľmi veľké, svetlomodré, dužina je pevná, korenistá a aromatická chuť. Pri daždivom počasí nepraskajú ani v plnej zrelo..

Zobrazenie 1 až 12 z 28 (3 stránok)