cukety semená osiva

cukety semená osiva

Cuketové osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Cuketa v 1g obsahuje 7 - 8 semien.

Zobrazenie mriežky:

Ambassador F1 cuketa tmavozelena veľmi skorá

(0)
Objednávky (163)

Vlastnosti odrody. Hybridná skorá až veľmi skorá cuketa. Plody sú valcovité, hladké sýto tmavo zelené sfarbenie, dlhé priemerne asi 20 cm. Nemajú sklon k rýchlemu prerastaniu. Krík je stredne vzras..

1,86 €

Betka F1 cuketa biela dlhá

(0)
Objednávky (22)

Vlastnosti odrody. Hybridná odroda cukety s veľmi dlhými, štíhlymi a hladkými smotanovo bielymi plodmi. Pri prerastaní plodu sa tvar mení na kyjakovitý. Rastlina vytvára stredne bujne rastúci ker. ..

1,86 €

Black Beauty Bio cuketa 10 semien

(0)
Objednávky (12)

Black Beauty je lahodná tmavo zelena spolahlivá odroda cukety, aj pri menej priaznivych podmienok. Pestovanie je vhodné v skleníku alebo vnutri v kvetináči. Výsev sa začína koncom mája, ked počasie je..

2,40 €

Black Beauty Cuketa

(0)
Objednávky (142)

Vlastnosti odrody. kríková cuketa.  ..

0,67 €

Black Beauty cuketa zelená skorá

(0)
Objednávky (54)

Vlastnosti odrody. Stredne skorá nehybridná odroda cukety. Rastlina je vzpriamená, otvorená, plody sú cylindrické tmavo zelené o dĺžke 18-20 cm. Pestovanie. Tekviciam a cuketám se najlepšie d..

1,26 €

Defender F1 cuketa rezistentná 10 semien

(0)
Objednávky (27)

Defender F1 je skorá odroda cukety s mimoriadne vysokou rezistenciou voči vírusu mozaiky uhoriek a plesni. Ide o teplomilnú plodinu, preto prednostne predsejte v skleníku do sadbovačov. Do záhrady vys..

4,60 €

Eight Ball & One Ball F1 zmes cuketa gulatá 10 semien

(0)
Objednávky (6)

Eight Ball & One Ball F1 je zmeska gulatej cukety, žltej a zelenej, vyborna na zapekanie s delikátnou chutou. Vhodná na pestovanie aj v kvetináčoch. Odroda dosahuje 45 cm vyšky a do šírky 60 cm. Pesto..

4,60 €

Emperol F1 cuketa svetlá Baby plody

(0)
Objednávky (25)

Cuketa EMPEROL F1 je rovnomerne plodiaca odroda s kratšími (15 až 20 cm) valcovitými, tupo zakončenými plodmi bielo zelenej farby s jemnou sieťovanou šupkou. Vysievame priamo na stanovište. Doporučený..

1,86 €

Goldena Cuketa žltá 2 g

(0)
Objednávky (106)

Vlastnosti odrody. Odroda Goldena je kríková žltá cuketa. Balenie: 2 g..

0,80 €

Goldline F1 cuketa žltá

(0)
Objednávky (33)

Vlastnosti odrody. Hybridná cuketa s netradične zlatožltými sfarbenými plodmi. Chuťovo vynikajúca, nasladlá, kompaktná, s vyšším obsahom betakaroténu. Mladé listy za nízkych teplôt majú výraznú žlt..

1,86 €

Grey Griller cuketa na grilovanie 8 semien

(0)
Objednávky (17)

Grey Griller je cuketa na grilovanie vyborná, sfarbenie jemne šedasté. Pestovanie vo velkych kvetináčoch je vhodné, zber je lahky vdaka svojmu vzrastu. Odroda dosahuje 45 cm vyšky a do šírky 60 cm. Pe..

3,50 €

Italian Light Green cuketa skorá kríčková 2g

(0)
Objednávky (53)

ITALIAN LIGHT GREEN je skorá vysoko produktívna talianska odroda cukety so svetlo-zelenými plodmi s vynikajúcou chuťou. Tvar plodu je valcovitý, bez rebrovania s tendenciou jemne sa rozširovať na konc..

1,30 €
Zobrazenie 1 až 12 z 32 (3 stránok)