cvikla guľatá podlhovastá

cvikla guľatá podlhovastá

Cvikle guľaté a podlhovasté osivá a semená od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Cvikla v 1g obsahuje 75 - 110 semien.

Zobrazenie mriežky:

Betina cvikla guľatá semená 10g

(0)
Objednávky (180)

  Vlastnosti odrody. Kvalitná klasická odroda. Guľovitá, intenzívne sfarbená odroda so zvlášť jemnou dužinou. Je stredného vzrastu. Buľva je plocho guľovitá až guľovitá, s červeným až hnedočerve..

1,10 €

Bikores cvikla guľatá semená 60s

(0)
Objednávky (20)

60 s Vlastnosti odrody. Jasno červená guľatá cvikla, odolná k vybiehaniu do kvetu, vhodná k výrobe farbív a štiav. Pestovanie. Vhodná prakticky do všetkých našich pestovateľských oblastí. ..

1,26 €

Bikores guľatá cvikla skorá osivo 3g

(0)
Objednávky (84)

Bikores je holandská skorá odroda cvikle. Produkuje veľké guľaté červené buľvy s hladkou a jemnou šupou a tmavo červenou mäsitou dužinou. Ide o veľmi sladkú odrodu s plnou a zaoblenou chuťou (podľa ch..

1,30 €

Burpee´s Golden cvikla žltá 180 semien

(0)
Objednávky (22)

Burpee´s Golden je cvikla so zlato žltym sfarbenim, má hladkú šupku, pestuje sa počas leta a jesene. Je vhodná na letné a jesenné pestovanie. Má okrúhly tvar so sladkou dužinou. Je vyborná do šalátov,..

3,50 €

Červená cvikla guľatá semená 10g

(0)
Objednávky (60)

Klasická. Vlastnosti odrody. Osvedčená a úrodná polo neskorá odroda. Buľva je guľovitá s intenzívne fialovým povrchom. Jemná dužina je výbornej chuti, krvavo červená so širokými, svetlejšími pru..

1,10 €

Červená guľatá cvikla neskorá osivo 8g

(0)
Objednávky (49)

CVIKLA ČERVENÁ GUĽATÁ je neskorá veľmi výnosná odroda s guľovitou buľvou. Patrí medzi tradičné zvlášť kvalitné a už osvedčené odrody (na Slovensku sa pestuje od r. 1941). Rastlina stredného vzrastu so..

1,30 €

Chioggia cvikla červená 500 semien

(0)
Objednávky (16)

Chioggia cvikla je červená repa, ktorá sa odporúča pre skoré pestovanie. Má okrúhly tvar so sladkou dužinou. Je vyborná do šalátov, do varenie alebo zaváranie, plná vitamínov. Vysieva sa stanovisko so..

2,40 €

Cvikla Bio semená na klíčky 30g

(0)
Objednávky (19)

Návod na  vypestovanie klíčkov Semená najprv prepláchneme vo vode izbovej teploty. Do misky alebo pohára pri izbovej teplote nalejeme potrebné množstvo vlažnej už prevarenej vody, nasypeme tam semen..

3,50 €

Cylindra cvikla červená podlhovastá Bio 190 semien

(0)
Objednávky (13)

Cylindra červená cvikla s podlhovastym tvarom, vyborná pre plátkovanie a zdobenie. Má skvelú sladkú chut,  tmavo-červenú farbu. Pestovanie je vhodné aj neskoré. Vysieva sa stanovisko so slnkom a dobre..

3,50 €

Cylindra Cvikla podlhovastá

(0)
Objednávky (92)

Vlastnosti odrody. Odroda Cylindra je podlhovastá cvikla.  ..

0,67 €

Detroit cvikla guľatá

(0)
Objednávky (83)

Vlastnosti odrody. Odroda Detroit je guľatá cvikla.  ..

0,67 €

Monorubra cvikla podlhovastá jednoklíčková

(0)
Objednávky (32)

Jednoklíčková. Vlastnosti odrody. Výnosná odroda s valcovitým tvarom buľvy, vhodná pre všetky spôsoby využitia i pre zimné skladovanie. Výsev priamo na stanovište 3 - 4 cm hlboko. Spon 30x7 cm. ..

1,03 €
Zobrazenie 1 až 12 z 20 (2 stránok)