Efez petržlen koreňový Maxi bio osivo 100 g

Efez petržlen koreňový Maxi bio osivo 100 g

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
45,00 €
Výrobca: Semo semená
Kód produktu: 091220210002
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

NOVÉ. MAXI. Stredne skorý. Vlastnosti odrody. Efez je stredne skorá a svojím využitím univerzálna odroda koreňového petržlenu. Jeho korene sú veľmi hladké, vyrovnané, so sviežou farbou. Vďaka výbornému zdravotnému stavu je Ef...

Popis produktu

NOVÉ. MAXI. Stredne skorý.

Vlastnosti odrody.

Efez je stredne skorá a svojím využitím univerzálna odroda koreňového petržlenu. Jeho korene sú veľmi hladké, vyrovnané, so sviežou farbou. Vďaka výbornému zdravotnému stavu je Efez vhodný k dlhodobému skladovaniu. Výrazná tolerancia k múčnatke i alternáriu robí Efez ideálnu i k celoročnému zväzkovaniu. Pre normálnu veľkosť koreňov doporučujeme štandartný výsev 100 semien na m2, na riedší výsev 80 semien na m2 reaguje vytvorením maxi koreňov vhodných i na sušenie a mrazenie.

Pestovanie.

Petržlen vyžaduje dostatočne hlbokú, vlhkú, ľahšiu, dobre spracovanú pôdu. Neznáša čerstvé organické hnojenie. Vysievame čo najskôr na jar, aby mal dostatok zimnej vlahy. Osivo petržlenu je citlivé na plynulé zásobenie vlahou najmä v priebehu vzchádzania, pri vyschnutí alebo pri vytvorení pôdneho prísušku veľmi často zle vzchádza. Vysievame 1,5 - 5 kg na hektár, 1,5 - 5 g na m2.

HTS 1,3 g.
1 g osiva obsahuje 700 - 750 semien.
Spon: 30 x 5 cm.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Anablanca jahoda stálerodiaca ananásová pineberry 1ks
Aprica  jahoda skorá veľkoplodá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Dahli jahody veľmi skoré multipack 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks