petržlen koreňový listový semená osiva

petržlen koreňový listový semená osiva

petržlen koreňový listový semená a osivo predaj od rôznych výrobcov z viacerých krajín. Petržlen v 1g obsahuje 400 - 500 semien.

Zobrazenie mriežky:

Alba petržlen koreňový neskorý osivo 5g

(0)
Objednávky (142)

ALBA PETRŽLEN KOREŇOVÝ NESKORÍ  je poloneskorá až neskorá odroda. Kvalitná aromatická dužina vyniká bielou farbou, ktorá netmavne ani po konzervovaní. Koreň je stredne dlhý, pretiahnuto trojuholníkovi..

1,30 €

Astra petržlen vňaťový kučeravý 2g

(0)
Objednávky (55)

PETRŽLEN ASTRA je bujne rastúca odroda listového petržlenu vhodná na celoročné poľné pestovanie a rýchlenie v zimných mesiacoch. Odroda kučeravého vňaťového petržlenu, ktorého výsev môžeme robiť celor..

0,70 €

Atika petržlen koreňový Maxi odolný

(0)
Objednávky (230)

Skorý. Vlastnosti odrody. Atika je odroda koreňového petržlenu so stredne vysokou, tmavo zelenou vňaťou, ktorá sa vyznačuje vyššou odolnosťou voči opadaniu. Korene sú robustné, dlhé, trojuholník..

1,03 €

Berliner petržlen koreň 1650 semien

(0)
Objednávky (62)

Berliner petržlen sa pestuje hlavne pre koreň, ktorý sa podobá na malú kvaku. Chuť je niečo medzi kvakou a zelérom, na varenie sa používa hlavne do polievok a omáčok. Využíva sa aj za čerstva, nasekan..

1,90 €

Berliner petržlen koreňový neskorý osivo 4g

(0)
Objednávky (116)

Petržlen koreňový BERLINER je stará nemecká neskorá odroda pôvodom zo 16 stor. Cenená pre svoju vysokú produktivitu, odolnosť a výbornú chuť koreňa aj listov. Rastie stredne vysokou, hustou, polovzpri..

1,30 €

Comanche petržlen koreňový polodlhý 10 g

(0)
Objednávky (12)

Comanche je petržlen koreňový, patrí medzi kvalitné druhy s bohatou a rovnomernou úrodou, výborná na priamy konzum. Tvorí robustné, tmavo zelené lístie, a hladkú polodlhú repu s pekným zafarbením. ..

2,50 €

Efez petržlen koreňový Maxi bio osivo 3 g

(0)
Objednávky (20)

NOVÉ. MAXI. Stredne skorý. Vlastnosti odrody. Efez je stredne skorá a svojím využitím univerzálna odroda koreňového petržlenu. Jeho korene sú veľmi hladké, vyrovnané, so sviežou farbou. Vďaka vý..

2,28 €

Efez petržlen koreňový Maxi hladký koreň

(0)
Objednávky (107)

NOVÉ. MAXI. Stredne skorý. Vlastnosti odrody. Efez je stredne skorá a svojím využitím univerzálna odroda koreňového petržlenu. Jeho korene sú veľmi hladké, vyrovnané, so sviežou farbou. Vďaka vý..

1,03 €

Félhosszú Berliner petržlen koreňový poloskorý

(0)
Objednávky (179)

Vlastnosti odrody. Odroda Félhosszú je stredne neskorý petržlen...

0,80 €

Festival 68 petržlen vňaťový hladký

(0)
Objednávky (34)

Vňaťový hladký. Vlastnosti odrody. Festival 68 je úrodný vňaťový, bujne rastúci petržlen s množstvom tmavozelených, neskučeravených listov. Odroda netrpí na jeseň opadaním (je rezistentná k opad..

1,03 €

Festival 68 petržlen vňaťový hladký skorý 2g

(0)
Objednávky (62)

PETRŽLEN FESTIVAL 68 je skorá odroda vňaťového petržlenu určená na celoročný zber vňate. Bujne rastúca rastlina vzpriameného vzrastu. Listy sú hladké, tmavozelené, nekučeravejúce, korenitej chuti. Vyz..

0,70 €

Gigante d´Italia petržlen vňaťový hladký

(0)
Objednávky (28)

Vňaťový hladký. Vlastnosti odrody. Gigante d´Italia, predtým Giant of Italy je odroda vňaťového petržlenu s ohromnými listami tmavo zelenej farby na silných stonkách. Má vynikajúcu arómu. Vegeta..

1,03 €
Zobrazenie 1 až 12 z 35 (3 stránok)