Elaeagnus ebbingei Hlošina

Elaeagnus ebbingei Hlošina

Elaeagnus ebbingei Hlošina ebbingeova (ruská oliva) je veľmi elegantný, veľký, odolný, rýchlo rastúci vždyzelený ker. Netrpí chorobami. Má veľké, bohaté olivovo-zelené listy, ktoré sú na spodnej časti striebristé. Ideálny na hustý, kompaktný živý plot alebo krík. Malé voňavé striebristé kvety sa objavujú od konca septembra do októbra. Táto nenáročná, hustá rastlina je kríženec medzi hlošinou veľkolistou (Elaeagnus macrophylla) a hlošinou pichľavou (Elaeagnus pungens). Dorastá do výšky 2,5-3 metre. Najlepšie sa jej však darí vo vlhkej a dobre priepustnej pôde. Je tiež výborná na pestovanie na tienistých a suchých miestach alebo aj v nechránených veterných polohách.

Zobrazenie mriežky:

Elaeagnus ebbingei Compacta Hlošina ker kontajner C5L / 40-50cm

(0)
Objednávky (9)

Elaeagnus ebbingei Compacta Hlošina ebbingeova (ruská oliva) je veľmi elegantný, kompaktný, odolný, vždyzelený ker. Netrpí chorobami. Má veľké, bohaté olivovo-zelené listy, ktoré sú na spodnej časti s..

30,00 €

Elaeagnus ebbingei Hlošina ker kontajner C3L

(0)
Objednávky (0)

Elaeagnus ebbingei Hlošina ebbingeova (ruská oliva) je veľmi elegantný, veľký, odolný, rýchlo rastúci vždyzelený ker. Netrpí chorobami. Má veľké, bohaté olivovo-zelené listy, ktoré sú na spodnej časti..

20,00 €
Zobrazenie 1 až 2 z 2 (1 stránok)