Golden Dream berberis thunbergii dráč C2L

Golden Dream berberis thunbergii dráč C2L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 140420004
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Golden Dream berberis thunbergii dráč je známy pre svoje žlto zelené sfarbenie listov, je to krátky ker, dorastá do 60cm, pomaly rastúci. Na jeseň sa sfarbujú listy do oranžova. Má biele kvety, ktoré kvitnú od mája a nasledujú dekoratívne červené ...

Popis produktu

Golden Dream berberis thunbergii dráč je známy pre svoje žlto zelené sfarbenie listov, je to krátky ker, dorastá do 60cm, pomaly rastúci. Na jeseň sa sfarbujú listy do oranžova. Má biele kvety, ktoré kvitnú od mája a nasledujú dekoratívne červené bobule. Tvoria sa do jari aj počas zimy, a tým prinášajú farbu aj do Vašich zimných záhrad. Vzrast je kompaktný.

Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá
Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks
Evie 2 jahody stálerodiace kontajner P9 1 ks