Goldflame spiraea japonica tavoľník C2L/ 25-30

Goldflame spiraea japonica tavoľník C2L/ 25-30

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
8,00€
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 120620001
Dostupnosť:
Skladom

Prehľad

Goldflame spiraea japonica tavoľník je zakrslý, veľmi pekný ker s oranžovo žltým sfarbením lístia a s tmavo fialovými kvietkami, tie kvitnú počas leta. Počas sezóny sa sfarbenie mení z bronzovo zlatej, na červenú, kým pekne nedozreje do svojej sve...

Popis produktu

Goldflame spiraea japonica tavoľník je zakrslý, veľmi pekný ker s oranžovo žltým sfarbením lístia a s tmavo fialovými kvietkami, tie kvitnú počas leta. Počas sezóny sa sfarbenie mení z bronzovo zlatej, na červenú, kým pekne nedozreje do svojej svetlo zelenej farby. 

Spirea po slovensky tavoľník je hustý, bohato kvitnúci, opadavý ker s krásnymi drobnými kvietkami, vďaka svojmu vzrastu je výborný do živých plotov, ale i do skupiniek a samostatne. V priemere dorastá ker do 1.5 x 1.5 m. Listy má zelené a počas jesene sa mení sfarbenie na žltú. Na jar začiatkom mája až júna začína kvitnúť, rýchlosť rastu je pomalý a dobre mrazuvzdorný. Poloha na výsadbu je dobrá na slnku a v polotieni. Pôda je vhodná dobre odvodnená, dobrá je mierne kyslá až mierne zásaditá, zásobená s dobrými živinami.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Captcha
Elán F1 stálerodiaca jahoda kvetináč 11cm
Elsanta jahoda stredne skorá kontajner
Evie 2 jahody stálerodiace kontajnerovane
Ostara jahoda stálerodiaca aromatická kontajner
Zibarte divoká slivka na pálenie kontajner C10L
Altess  jahoda stálerodiaca nenáročná multiplat 10ks