Jetfire narcis nízky žlto oranžový 5ks / 12-14

Jetfire narcis nízky žlto oranžový 5ks / 12-14

Počet hodnotení: 0 Objednávky (6)
Výrobca: Agrona
Kód produktu: 10082021001
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Jetfire narcis patrí medzi nízke odrody, ktoré dorastajú do 25 cm, výborné na pestovanie v skupinkách. Sfarbenie je jemne žlté s oranžovým kalichom. Kvitne od marca až do mája. Pestovanie je vhodné nielen do záhrad, ale aj do kvetináča, ...

Popis produktu

Jetfire narcis patrí medzi nízke odrody, ktoré dorastajú do 25 cm, výborné na pestovanie v skupinkách. Sfarbenie je jemne žlté s oranžovým kalichom. Kvitne od marca až do mája.

Pestovanie je vhodné nielen do záhrad, ale aj do kvetináča, na Vaše terasy či balkóny. Pestovanie sa líši iba v prezimovaný, kde sa cibuľka vyberá. Na pestovanie narcisiek treba teplú zem, výsadba sa odporúča v polovici septembra až do polovice októbra.

Cibuľky sadíme do 15 cm jamiek, netreba pridávať substrát, najlepšie na rast je prirodzené prostredie, a priepustná pôda. Po odkvitnutí necháte narcisy odkvinút alebo žrežeme kvet narcisu a necháme listy. Aj po odvknutí je potrebné zalievanie. Pred začiatkom zimy prikryte narcisy čečinou aby ste ich ochránili pred mrazom.

Pestovanie v kvetináči sa líši tým, že sa vyberá zo zeme cibuľka, a ukladá sa do pilín alebo rašeliny, do augusta. Po odkvinutí treba odrezať stonku, prestať polievať, a nechať listy uschnúť. Neskôr vybrať cibuľku a očistiť ju.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec kontajner C10 podpník St. Julien
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Bellamira mirabelka neskoršia 3-ročná podpník St.Julien kontajner C10L
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Daroyal jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Darselect jahoda stredne skorá multiplat 10ks