Kvaka Sluis Garden

Kvaka Sluis Garden
Vysoko oceňované holandské semená kvaky. Kvaka je guľatá koreňová buľva so žltou, jemnou dužinou a hrubou, červenkastou šupou. vaka čistí krv od kyseliny močovej a preto je zdravá pre ľudí trpiacich dnou alebo reumou. Viac vlastností o pestovaní nájdete ku každej odrode osobitne.
Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Champion kvaka červená 675 semien

(0)
Objednávky (4)

Champion kvaka je známa okrúhla, hladká kvaka so žltou dužinou a červeno-purpurovou šupou. Dužina je jemná. Výsev da začína von priamo na stanovisko, vyžaduje pretrhávanie. Nevysievajte príliš skoro a..

Di Milan a colletto rosa kvaka rúžová 1200 semien

(0)
Objednávky (12)

Di Milan a colletto rosa kvaka je pekná ružová odroda, ploché biele dužinaté hľuzy s červeným vrcholom. Dobré na konzumáciu za surova aj dusené. Treba sledovat, aby hľuzy narástli príliš veľké, inak b..

3,50 €

Goldana kvaka Bio žltá 900 semien

(0)
Objednávky (29)

Goldana kvaka je odroda so žltou dužinou. Oválne hľuzy rastú rýchlo a majú príjemnú miernu korenistú chuť. Konzumovať sa dajú aj listy. Vysev začína v období marca až apríla, čo môže spôsobit vybeh do..

2,40 €

Kvaka dvojfarebná 1600 semien

(0)
Objednávky (6)

Odroda je dvojfarebná, má biele kvaky s červeným vrcholom, dá sa konzumovat za surova i dusené. Zber je najlepší keď majú buľvy priemer 6 cm. Nenechajte ich podrást príliš veľké, lebo vyschnú a nebudú..

1,90 €

Namenia kvaka listová 1250 semien

(0)
Objednávky (7)

Namenia kvaka je odroda listová, plná vitamínov, robustná. Kvaka má vybornú pikantnú špenátovú chuť. Vysev as začína v období marca až mája, nariedko, nepotrebuje pretrhávanie. Zber je možny ak je 15-..

2,40 €
Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)