Orange Dream berberis thunbergii dráč C2L

Orange Dream berberis thunbergii dráč C2L

Počet hodnotení: 0 Objednávky (0)
Výrobca: Avaxa Stolker
Kód produktu: 150420001
Dostupnosť:
Na dotaz Sezónny produkt

Prehľad

Orange Dream berberis thunbergii dráč patrí medzi opadavé odrody, má vzpriamený a kompaktný vzrast, do stĺpového tvaru. Listy sú zafarbené do žiarivej oranžovej, neskôr na jeseň sa menia na červenú. Počas jarných mesiacov začína kvitnúť drobné žlt...

Popis produktu

Orange Dream berberis thunbergii dráč patrí medzi opadavé odrody, má vzpriamený a kompaktný vzrast, do stĺpového tvaru. Listy sú zafarbené do žiarivej oranžovej, neskôr na jeseň sa menia na červenú. Počas jarných mesiacov začína kvitnúť drobné žlté kvietky a neskôr dozrievajú dekoratívne červené bobule. Tie sa tvoria aj počas zimných mesiacov, až do jari. Prinašajú pekné spestrenie do zimných záhrad. Ker dorastá do 1m výšky a 0.5m šírky. 

Táto odroda je vhodná na slnečné stanovište a do polotieňa, pôda je vhodná dobre priepustná a vlhká, s typom pôdy nie je náročný. Vetvy majú tŕne a tým môžu ochrániť Vašu záhradu pred neželaným zverom. Ker nemá problémy so silným vetrom, znečisteným ovzduším a mrazom (-20stupňov). Aby ste udržali ker v dobrom tvare, odporúča sa ľahké zastrihnutie po odkvitnutí, odstrániť sa môžu hlavne poškodené a odumreté vetvy.   

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Aprimira marhuľa mirabelka kríženec podpník myrobalán prostokorenná
Asia jahoda obria stredne skorá multiplat 10ks
Clery jahoda veľmi skorá multiplat 10ks
Detvan ríbezla červená poloskorá sladkokyslá
Elsanta jahoda stredne skorá multipack 10 ks
Evie 2 jahody stálerodiace kontajner P9 1 ks