Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský patrí medzi veľmi známy strom, ktorý rástol skoro v každej záhrade. Orech obsahuje vysoké množstvo bielkovín, tukov a minerálov. Orech je vhodný skôr do teplejších polôh, do -26C, na Slovensku do nadmorskej výšky 800 až 900m. Dôležitý krok je ošetrovanie koruny, pravidelný rez prináša vysoký plodnosť.Potreba výchovného a udržiavacieho rezu, pri ktorom sa odtraňujú konkurenčné výhonky, výhonky z kosterných konárov rastúce kolmo hore, záhusťujúce výhonky a poškodené konáre.

Zobrazenie mriežky:

Apollo orech polopapierak veľký plod kontajner C6

(0)
Objednávky (19)

Orech Apollo má veľký, vajcovitý plod, menšia špička, škrupina je polopapierová a dobre sa uvoľňuje z rubiny plodu. Plod je veľmi dobrej nasladlej chuti, obsahuje viac vody a preto je treba ju po zber..

30,00 €

Europa orech nízky vzrast samoopelivý kontajner C12L / 125-150cm

(0)
Objednávky (0)

Orech kráľovský EUROPA je nová samoopelivá odroda orecha s nízkym vzrastom, vhodná do malých záhrad, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo 4 - 6m. Výnosy sú však vysoké a začína plodiť už 3.roku p..

100,00 €

Lange van Lod orech obrovský samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (18)

Orech LANGE VAN LOD má obrovské orechy. Je to novinka z Holandska. Strom je vhodný do menších záhrad s konečnou veľkosťou 5 až 7m. Plody sú obrovské 8-10cm s hmotnosťou 30-40g. Jadro má 10-18g, po vys..

85,00 €

Mini Multiflora 9 orech trpasličí samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (0)

Orech kráľovský MINI MULTIFLORA 9 je nová samoopelivá odroda orecha s trpasličím vzrastom, vhodná do malých záhrad alebo do kvetináča na terasu alebo balkóny, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo..

100,00 €

Sychrov orech červený kontajner C6

(0)
Objednávky (26)

Orech Sychrov je obľúbená odroda s červeným zafarbením, oválne sú plody, stredne veľké, polopapierovú škrupinu svetlo hnedú. Chuť je sladká, dozrieva v 2.-3. týždni v septmebri. Strom je odolný voči m..

35,00 €
Nie je skladom

Broadview orech kráľovský menší vzrast kontajnerovaný C10

(0)
Objednávky (4)

Orech kráľovský Broadview patrí medzi nové odrody, ktoré sú hlavne známe pre svoj menší vzrast a vysokú mrazuodolnosť a odolnosť voči chorobám. Je vhodné pestovanie aj vo vyšších polohách a pestovanie..

Jupiter orech kráľovský polopapierak strom

(0)
Objednávky (27)

Orech Jupiter má veľký, širokovajcovitý plod, s nepatrnou špičkou. Škrupina je polopapierová, dobre luskateľná s veľkým jadrom. Chuť je mierne sladká, lahodná a veľmi dobrá na priamy konzum. Odroda má..

25,00 €
Nie je skladom

Lake orech nenáročný samoopelivý prostokorenný 80-200cm

(0)
Objednávky (18)

Orech Lake je nenáročná a kvalitná odroda, má veľké, oválne, so špičkou plody, ktoré sa dobre vylupujú z rubiny. Majú hrubšiu škrupinu, takmer hladká, s veľkým jadrom, slamovo žltá šupka, dobre sa skl..

Nie je skladom

Lange Wapper orech obrovský štepený kontajner C5L

(0)
Objednávky (5)

Orech LANGE WAPPER má obrovské plody 8-10cm s hmotnosťou 30-40g. Jadro má 10-18g, po vysušení sa nezmenší, vylupovanie v celku. Chuť je výborná, jemne sladká a ani po vysušení ju nestráca. Škrupina je..

Mars orech polopapierak samoopelivý

(0)
Objednávky (66)

Orech Mars má veľký, širokovajcovitý plod, s výraznou špičkou, škrupina je polopapierová, je sladký veľmi dobrej chuti a svetlohnedej farby. Skladovanie je veľmi dobré, orech nezasychá a nestráca svoj..

Na dotaz

Mini Multiflora 14 orech trpasličí samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (4)

Orech kráľovský MINI MULTIFLORA 14 je nová samoopelivá odroda orecha s trpasličím vzrastom, vhodná do malých záhrad, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo 2m. Výnosy sú však vysoké a začína plodiť..

bude jeseň 2022

Seifersdorfský orech polopapierak štepený

(0)
Objednávky (10)

Orech Seifersdorfský má veľký guľato- oválny plod, škrupina je polopapierová, takmer hladká, dobre sa oddeľuje od rubiny. Chuť je veľmi dobrá, sladká, plod má slamovožlté zafarbenie. Úroda býva pravid..

25,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 13 (2 stránok)