Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský patrí medzi veľmi známy strom, ktorý rástol skoro v každej záhrade. Orech obsahuje vysoké množstvo bielkovín, tukov a minerálov. Orech je vhodný skôr do teplejších polôh, do -26C, na Slovensku do nadmorskej výšky 800 až 900m. Dôležitý krok je ošetrovanie koruny, pravidelný rez prináša vysoký plodnosť.Potreba výchovného a udržiavacieho rezu, pri ktorom sa odtraňujú konkurenčné výhonky, výhonky z kosterných konárov rastúce kolmo hore, záhusťujúce výhonky a poškodené konáre.

Zobrazenie mriežky:
očakávame august 2024

Chandler orech kráľovský polopapierak kontajner C9L 150/175cm

(0)
Objednávky (4)

Orech CHANDLER je nová americká odroda, patrí medzi samoopelivé odrody. Úroda je vysoká a pravidelná, plodí na laterárnych púčikoch (vyšší výnos o 50-70%). Kvitne neskoro, čím sa lepšie vyhne jarmým m..

40,00 €

Dwarf Karlik 3 orech trpasličí vzrast kontajner C9L / 30-40cm

(0)
Objednávky (1)

Dwarf Karlik 3 je slabo rastúci orech s trpasličím vzrastom (20 ročný výška do 2,3m) pôvodom z Ukrajiny, vhodný do malých záhrad. Pučí neskoro a tým aj neskoršie kvitne. Je cudzoopelivý. Plod je stred..

125,00 €

Europa orech nízky vzrast samoopelivý kontajner C15L / 125-150cm

(0)
Objednávky (9)

Orech kráľovský EUROPA je nová samoopelivá odroda orecha s nízkym vzrastom, vhodná do malých záhrad, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo 4 - 6m. Výnosy sú však vysoké a začína plodiť už 3.roku p..

100,00 €
očakávame august 2024

Jupiter orech polopapierak štepený kontajner C9L / 120+cm

(0)
Objednávky (34)

Orech Jupiter má veľký, širokovajcovitý plod, s nepatrnou špičkou. Škrupina je polopapierová, dobre luskateľná s veľkým jadrom. Chuť je mierne sladká, lahodná a veľmi dobrá na priamy konzum. Odroda má..

27,00 €
Na dotaz

Lake orech nenáročný samoopelivý kontajner C6L

(0)
Objednávky (26)

Orech Lake je nenáročná a kvalitná odroda, má veľké, oválne, so špičkou plody, ktoré sa dobre vylupujú z rubiny. Majú hrubšiu škrupinu, takmer hladká, s veľkým jadrom, slamovo žltá šupka, dobre sa skl..

očakávame august 2024

Lange van Lod orech obrovský samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (61)

Orech LANGE VAN LOD má obrovské orechy. Je to novinka z Holandska. Strom je vhodný do menších záhrad s konečnou veľkosťou 5 až 7m. Plody sú obrovské 8-10cm s hmotnosťou 30-40g. Jadro má 10-18g, po vys..

80,00 €
Na dotaz

Lange Wapper orech obrovský štepený kontajner C5L

(0)
Objednávky (6)

Orech LANGE WAPPER má obrovské plody do 7cm s hmotnosťou 30-40g. Jadro má 10-18g, po vysušení sa nezmenší, vylupovanie v celku. Chuť je výborná, jemne sladká a ani po vysušení ju nestráca. Škrupina je..

bude august, objednavky berieme

Mini Multiflora 14 orech trpasličí samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (24)

Orech kráľovský MINI MULTIFLORA 14 je nová samoopelivá odroda orecha s trpasličím vzrastom, vhodná do malých záhrad, pri veku 20 rokov, dosahuje veľkosť okolo 2m. Výnosy sú však vysoké a začína plodiť..

110,00 €
Na dotaz

Apollo orech polopapierak štepený prostokorenný

(0)
Objednávky (2)

Orech Apollo má veľký, vajcovitý plod, menšia špička, škrupina je polopapierová a dobre sa uvoľňuje z rubiny plodu. Plod je veľmi dobrej nasladlej chuti, obsahuje viac vody a preto je treba ju po zber..

Na dotaz

Apollo orech polopapierak veľký plod kontajner C15L / 180-200cm

(0)
Objednávky (22)

Orech Apollo má veľký, vajcovitý plod, menšia špička, škrupina je polopapierová a dobre sa uvoľňuje z rubiny plodu. Plod je veľmi dobrej nasladlej chuti, obsahuje viac vody a preto je treba ju po zber..

Na dotaz

Broadview orech kráľovský menší vzrast kontajnerovaný C10

(0)
Objednávky (4)

Orech kráľovský Broadview patrí medzi nové odrody, ktoré sú hlavne známe pre svoj menší vzrast a vysokú mrazuodolnosť a odolnosť voči chorobám. Je vhodné pestovanie aj vo vyšších polohách a pestovanie..

Na dotaz

Franquette orech polopapierak štepený prostokorenný

(0)
Objednávky (1)

Franquette je stará francúzska cudzoopelivá odroda orecha. Žiadaný pre neskoré pučanie čím netrpí jarnými mrazíkmi. Dozrieva rovnomerne tretí týždeň v októbri. Plodiť začína skoro po výsadbe a to druh..

Zobrazenie 1 až 12 z 23 (2 stránok)