Papriky semená talianske Franchi

Papriky semená talianske Franchi
Papriky semená talianske Franchi s výnimočnou chuťou, vysoko úrodné
Zobrazenie mriežky:

Corno Giallo paprika talianska sladká 2g

(0)
Objednávky (13)

Paprika CORNO GIALLO je skvelá odroda na varenie. Stará talianska sladká paprika. Táto odroda papriky je prezývaná „býčí roh“ pre svoj výrazný tvar. Plody dorastajú do 15cm, pretiahnuté kúžeľovité les..

1,70 €

Dulce Italiano paprika talianska sladké plody 2 g

(0)
Objednávky (29)

Paprika DULCE ITALIANO je výnimočne sladká odroda po vyzretí do červena. Veľké aj viac ako 20cm pretiahnuté kúžeľovité lesklé červené plody dozrievajú zo zelenej do červenej. Dužina je hrubá, mäsitá, ..

1,70 €

Enorma F1 paprika talianska 0.2g

(0)
Objednávky (5)

ENORMA F1 Talianska paprika. Ide o stredne skorú hybridnú odrodu. Rastliny produkujú veľké a mäsité plody so štyrmi lalokmi. Táto paprika po dozretí sčervenie. Táto paprika je odolná voči Mozaikovej t..

2,50 €

Goccia d´Oro paprika veľmi sladká na pečenie 1g

(0)
Objednávky (11)

Paprika Goccia d´Oro je stredne skorá odroda. Plody sú pomerne veľké, dlhé, padajúce na strany, s 3-4 lalokmi. V priebehu zrenia sa farba zmení zo zelenej na žlto-bielu a nakoniec v zrelosti sa zmení ..

1,70 €

Golda F1 paprika talianska 0.2g

(0)
Objednávky (2)

GOLDA F1 Talianska paprika. Vysokoúrodná  skorá odroda produkujúca veľké podlhovasté plody. Plody sú sladké a mäsité, dozrievajú do nádhernej jasne žltej farby. Rastlina je veľmi produktívna, vhodná d..

2,50 €

Golden Imperator F1 paprika talianska sladká cca 20-30 semien

(0)
Objednávky (5)

Paprika GOLDEN IMPERATOR F1 Talianska sladká paprika, veľmi podobná paprike California. Veľké plody s hrubou a mäsitou dužinou. Plody dozrievajú z tmavo-zelenej do žltej. Rastlina je veľmi produktívna..

3,50 €

Oda paprika talianska 1,5g

(0)
Objednávky (6)

ODA Talianska paprika. Plody dorastajú do 90g s hrubou a mäsitou dužinou. Plody dozrievajú do veľmi netradičnej fialovej až tmavo-fialovej farby. Rastlina je veľmi produktívna, vhodná do sklenníka aj ..

2,50 €

Soroksari paprika blocky sladká skorá 1,5 g

(0)
Objednávky (4)

Soroksari je skorá a rýchlo rastúca odroda blokovej papriky lahodnej veľmi sladkej chuti s mäsitou dužinou, pôvodne z Balkánu. Plody sú strednej veľkosti 100 - 110 g s 3 - 4 lalokmi. Dozrieva od zelen..

1,70 €
Zobrazenie 1 až 8 z 8 (1 stránok)